Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos nélkül fogok...

Fogadott orvos nélkül fogok szülni Budapesten a Bajcsy kórházban. Mik a tapasztalataitok, hogyan viszonyulnak így az emberhez? Bent lehet a férjem, kaphatok eda-t, ha szükségét érzem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott nagyon jók az orvosok.. És a szülésnők is.. Nem mindegyiket hajtja az,hogy mennyit kap a zsebében.Én is ott fogok szülni és nincs fogadott orvoso,mert nem engedhetjük meg magunknak.

Mi az az "eda"?

üdv,35hetes kismama

2009. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Bajcsyban fogok szülni, igaz nekem van fogadott orvosom, de én is csak jókat hallottam a dokikról,és a szülésznőkről is.Adnak eda-t,és apuka is bennt lehet, csak ha császárra kerülne sor, a műtőbe nem mehet veled.
2009. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanígy szültem novemberben. Az orvosok, szülésznők aranyosak, nekem a csecsemős nővérekkel volt problémám... (Szoptatásban nem nagyon segítettek, undokok voltak)EDÁ.ról nem tudok mit írni, én nem kértem fájdalomcsillapítást. Nagyon könnyű, szép szülést, ne félj tőle, én akár holnap újrakezdeném! :)
2009. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, igen bent lehet a férjed, még el is vághatja a köldökzsinórt! :)
2009. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tavaly októberben szültem a Bajcsyban és nem volt fogadott orvosom sem szülésznőm. Szerencsém volt mert az ügyeletes orvos(Toldi doktor) és a szülésznő is nagyon rendesek voltak és nem hagytak magamra.Ha lett volna fogadott dokim akkor sem kaphattam volna különb ellátást. A végén egy kevés hálapénzt adtunk a szülésznőnek és nagyon örült neki. Bent volt a párom is, fájdalomcsillapítót is lehet kérni(én nem kértem). Nem tapasztaltam semmilyen megkülönböztetést.
2010. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idén augusztusban szültem a Bajcsyban fogadott doki és szülésznő nélkül az ügyeletes orvosnál (dr Kubicsek Tamás, szülésznőm Magdika volt). Csak a legjobbakat tudom mondani róluk. A szülésnél bent lehet akit választasz, és EDA-t is lehet kérni.
2010. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!