Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Cerazette fogamzásgátló tablettáról? Illetve írtak másnál is 6 hetes babának NEM hippoallergén tápszert a Milupa Milumil-tól? Nem értem, hogy most mért váltott az orvos erre. Ez valahogy sűrűbbnek is tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A tápszeres kérdésed nem tudom mert szopiztak a gyerekek.

A Cerazette meg..nekem nem vált be,sokaktol hallottam hogy nem jó.Folyton vérezgettem tőle,így abba is hagytam.

2010. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a tápszeres kérdésre válaszolok:)


Nekünk eleve a Milupa Milumil HA Startot írták fel a kórházban, de amikor kijött a doki a hazaérkezés után, és látta hogy iszonyatosan bukik a baba, akkor a M.Milumil AR tápszert írta fel, ami ugyebár nem hipoallergén... Semmi baja eddig. (4.5 hós)


HA tápszert főleg azoknak írnak fel, akinek a családjában előfordul BÁRMILYEN allergia.

2010. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bajom a Cerazettével. Rosszúl sem voltam tőle, nem is véreztem többször mint a normális, és használt is. És ahogy terveztük a tesót, és abbahagytam a szedését, rögtön terhes lettem az ikrekkel.
2010. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én 20 hónapig szedtem a Cerazettet,mert addig cicizett a kisfiam.Csak jó tapasztalataim vannak,semmi gondom nem volt vele.Bár nekem nem jött meg egész szoptatás alatt,csak amikor abbahagytam a gyógyszert.
2010. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!