Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néhányan hogy tudnak fájásokka...

Néhányan hogy tudnak fájásokkal vezetni a kórházba, szülni?

Figyelt kérdés
Kórházba valakit a családtagja visz be szülni,van aki meg magától vezet az autójával.
2011. nov. 5. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a fájások nem egyből kibírhatatlan görcsökkel kezdődnek.
2011. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző válaszoló.
2011. nov. 5. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Na igen, lehet vezetni elméletileg, lehet egy 10 perces utat bevállalni, mert még nem erősek a fájások. Csak éppen senki nem tudhatja mikor durvul be a dolog, és onnan már lehetetlen vezetni, így nagyon balesetveszélyes elindulni!
2011. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te már megint itt vagy.
2011. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Itt van és még a válaszokat is törölteti!
2011. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor te sem kedveled...


Tudom, hogy törölteti, mert az én "kedves" megjegyzéseimet mindig törlik.


Nem szeretem ezt a kérdezőt, de legalább már nem válaszolgat, mint régen.

2011. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy nem tegnap kérdezte egy kismama hogy jósló fájásai vannak-e és azt írta neki hogy igen azok.Nem tudom egy külföldi 17 éves fiúcska ezt honnan tudná,de már iszonyatosan dühít hogy miért ezzel foglalkozik az ő korában.Ez szerintem nem egészséges.Főleg hogy csak 14 éves a barátnője.
2011. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt az én kedvenc kérdezőm, akinek a kérdéseitől a végtelenségig le tudok zsibbadni!!!

Nem baj, majd ezt a kategóriát is megunja egyszer, és "átköltözik" máshova.

Addig is jókat lehet röhögni!

Ezt is törölteted, drágaságom??? :)))

2011. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lányok köszcsike a bokokat :P :D :) =)♥(L)(K)Örülök neki.Ez volt a ti örömötöknek,eleget teszek ez az utolsó kérdésem volt.Saját témáimhoz megyek nyutotok lesz tőlem,mint kérdező/válaszóló. NA puszika hölgyeim!Ugyse ismertek engemet,hülyének néztek meg minden kiközösitetek.
2011. nov. 5. 17:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy te vagy! :D
2011. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!