Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja erős feszítő fájdalm...

Két napja erős feszítő fájdalmat érzek a hasam jobb alsó részén, nincs lázam, nem hányok, így remélem nem vakbél.25 hetes terhesen elképzelhető, hogy a méhszalagok nyúlása okozza ezt az erős fájdalmat? Más is tapasztalt hasonlót? Aggódom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanezt éreztem,írtam is pár kérdést akkor,csak én volt hogy menni nem bírtam,és egyik nap ügyeletre kellett menni,úgyfájt,(2napig húztam),le is toltak hogy miért csak most mentem...egyből azt mondták vakbél,bent is akartak tartani,másnap mentem kontrollra,ott kizárták a vakbelet,és a dokim megvizsgált,és valami gyulladás van a jobboldali petefészkembe,attól fáj azt mondta,így kaptam antibiotikumot,ami ma fogy el,remélem használt rá...(17h)
2010. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!