Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztos, bevált szülésindító...

Biztos, bevált szülésindító praktikák? Ugye van ilyen?

Figyelt kérdés

Hétfőn indítják, ha addig nem történik semmi, de szeretném ha nem így lenne!


Van olyan praktika amire esküszöl, amiről TUDOD, hogy attól indult be a szülés?


2011. nov. 5. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne próbálkozz ilyenekkel! Lehet, hogy van valami oka, hogy magától nem indul be a szülés. Nekem indították és nem volt semmi komplikáció.

Indított szülésnél pedig legalább egyből jó kezekben vagy.

A lépcsőzést nem tudom írta-e valaki, de az én szülésznőm pl. azt mondta, hogy a baba nyakára tekeredhet a köldökzsinór.

2011. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Előző vagyok. A szexnél pedig, ha nyitva van a méhszáj feljuthat valami fertőzés. Ugyanígy a fürdőnél is, inkább csak zuhanyozz.
2011. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, ha veszélyes lenne a szex nyitott méhszájjal, akkor nem javasolná a nőgyógyász, mint szülésbeindító praktikát! Igazán akkor van feljutó fertőzés veszély, amikor a magzatburok nyitva van, tehát ha szivárog vagy elfolyt a magzatvíz! Ezért kell akkor azonnal kórházba menni!
2011. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Nekem semmi sem vált be. Igaz, beindítani nem akartam.

A dokim szabin volt (3 hétig), ezért mondta, hogy pihenjek jó sokat. De van már egy másfél évesem (akkor volt másfél), így semmit sem pihentem. Emeltem, cipeltem, sétáltam vele órákat, de semmi sem történt.

Majd hétfőn minden barátnőmnek körbeküldtem az e-mailt, hogy másnap indítanak, drukkoljanak. Még kicsit aludtam (délután, amíg a nagyobbik aludt). Amikor felébredtem, voltak jóslóim. De nem vettem komolyan, tette-vettem tovább. Aztán 8-kor jött az első igazi fájáf, majd 5percesek lette. Kádba feküdtem, hajat mostam, borotválkoztam, és mentünk szülni. 10-kor már kint is volt a pici.


De miért félsz az indítástól? Én nem féltem. Tudtam, jó kezekben vagyok, az sem mindegy, hogy kipihenten szülsz, miután végigaludtad az éjszakát. (ja, az első indított volt, habár 3 ujjnyira nyitva voltam addigra)


és a sex akkor hatásos, ha még zárt vagy, mert a sperma felpuhítja a méhszájat. Ha már nyitva van, akkor "felesleges".

2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szió!

Régi kérdés de bevált a tonic????

2012. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Segitett a tonic?
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
itt olvastam hogy a tonik jó a szülésindításra. toxémiás lettem, bekerültem a kórházba. nem tudták pár napig megmondani meddig probálják a vérnyomásom és a vizeletem megfigyelni, hátha javulnak a dolgok, én egyre türelmetlenebb lettem...emlékeztem hogy olvastam a tonikról, gondoltam egy probát megér, vettem a büfében 1 litert, majd a látogatokkal hozattam be 2 litert, egy délután alatt megittam, másnap reggel iszonyatosan görcsölt a hasam, de mondták akkor reggel h másnap inditják :))) szoval én csak ajánlani tudom ilyen esetekre ha már nagyon fontos neked hogy beinduljon, igyál tonikot, jó sokat!!!!!
2014. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!