Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek, ha 1 kismama...

Szerintetek, ha 1 kismama terhessége alatt megivott heti 3-4 pohár bort, lehet valami baja a babájának? Rossz indalatú hozzá szolok kíméljetek!

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lesz baja a babának,van mikor az orvos mindennapra ajánlja a vörösbort.
2011. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem hinném hogy jót tett a babának.De attól is függ hogy csak a terhessége elején ivott vagy végig.
2011. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ja és hogy mekkora volt az a pohár.
2011. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi nem árt. Sőt,napi 1 pohár vörösbor fogyasztása ajánlott is,mert vas van benne,és segít a méhnek ellazulni- értem ez alatt,hogy a keménykedést megszüntetheti. Orvosok ajánlják.


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még ajánlotta is a doki, de én rosszul vagyok eleve minden alkohol szagától, ízétől, úgyhogy kihagytam.

Helyette csak bogyót szedtem, mert sokat és nagyon korán keményedtem, kinyíltam.

2011. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én dokim azt is mondta, ha keményedek, igyak wiskyt vagy likőrt.
2011. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Nos.

Van két ismerősöm, mindkettő kb ennyi bort ivott.

Miközben én nem.

A terhességeink nem sok idő eltéréssel voltak egyébként.

Én nem ittam.


Érdekes,hogy az egyiknek súlyos szívbeteg fia született, a másiknak meg farfekvéses maradt a babája, császár lett a vége,és mozgásfejlődésbeli lemaradási vannak, mert a méhen belül oxigénhiányos állapot lépett fel.



Nos, én nem azt mondom,hoyg a borozgatások miatt.

Sőt.

Csak furcsa számomra hoyg pont az ő babájukkal lett baj, az enyémmel meg semmi az ég világon.


És ehet hoyg tényleg semmi de semmi összefüggés nincsen, csak bennem ott motoszkál,hogy mi van ha mégis?

Mi van ha mégis aborozgatástól van?


Nos, ez sajna sosem derül ki,de ha valaki azzal jön nekem az ismretségi körömből,hoyg miért nem iszok mefg egy pohár akármit én mindig elmesélem ezt...

2011. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Bocs,de szerintem egy fiatal nőnek heti 3-4 pohár bor még akkor sem normális,ha nem terhes...Hiába kevés a mennyiség,mert 3-4 pohár valóban nem sok,de az a kifejezés hogy "heti",már rendszert jelent,tehát már a terhesség előtt is ittál vszínűleg.
2011. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valoszinu attol is fugg, milyen minosegu a vorosbor. Borasz cegnel dolgozom es had ne meseljek errol DE ha jo a minoseg az nem hiszem, hogy art. Heti 3-4 pohar honapokon at viszont igy is sok. Ha csak kemenyedesekkor elkortyolsz egy picit az nem lehet karos. A jo minoseget viszont meg is kell fizetni...jo par ezer forintra rug ez az osszeg. Ez alatt en nem vennek bort mert...hajjjajjjj... A 3-4 pohar az kozel 1 uveg. Azert ez...sok(kkk). Anyukam konyakot ivott de csak akkor amikor kemenyedett de nem sokat, 2-3 kis nyeletet Velem es Ocsemmel is, makk egeszsegesek vagyunk. De nem heti kozel 1 uveggel szlopalt be belole. Persze ennek az alk. tartalma is joval magasabb. Szerintem ihatsz de kevesebbet. Es szaraz voroset, semmikeppen ne edes legyen.
2011. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A keményedésre megvan a megfelelő gyógymód,pihenés és magnézium.Felesleges emiatt középkori módszerekkel kísérletezni.Kiakaszt az ilyen!Az alkoholnak a lazító hatáson kívül rengeteg egyéb más a terhességre kártékony hatása is van,vizet von el,vérbőséget okoz,stb.Marhaság amiatt az egy jótékony funkció miatt bevállalni egy csomó rosszat is!
2011. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!