Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harántfekvés és magzatvíz...

Harántfekvés és magzatvíz szivárgás, kinek volt egyszerre?

Figyelt kérdés
hogy vetted észre, mennyi folyt el, baba még mocorgott, milyen hamar műtöttek,hányadik héten? minden részlet érdekelne
2011. nov. 6. 17:00
 1/3 Ildiko15 válasza:

Szia!

Ha magzatviz szivárgásnak csak a legkisebb jelét is tapasztalod, akkor irány a korház. MENTŐVEL!!

Nállunk pot ez okozta a gondot. A magzatviz elszivárgott,

és a baba megfulladt a méhben!!

Mindegy mennyi hetes terhes vagy, és mindegyhogy hogyan fekszik a baba, mentő és korház!!

Mi bementünk gyalog, de nem vizsgáltak meg rendessen, és csak hümmőgtek, hogy inkubátoros lesz, meg még korai. Adtak B vitamint, meg magnéziumot, hogy szedjem, és a kicsi 12 nappal később halva született. Inkább két vaklárma, mint mégegyszer ez megtőrténjen. Remélem minden rendbe van veletek!! Szép egészséges kisbabát kivánok neked!! Ildikó

2011. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ildiko15 válasza:
52%

Bocsika ez lemaradt:

Igen mocorgott a baba, bár az utolsó napokban egyre fájdalmasabb volt, és a hasam egyre kisebb. Napi 2-4 tisztaságibetétet cseréltem, és egyszer egy egésszen kicsit be is véreztem, de nem nagyon. Ezeket az orvos figyelmen kivül hagyta, illetve jelentéktelennek tartotta. Nekem felső burokrepedésem volt, amit ultrahangon is megnéztek, csak a bajt nem látták. Bár azt meg jegyezték igyak tőbbet, és fogyasszak gyümőlcsőt, mert kevés a magzat viz. A baba halála előtt kb 2-3 órával még mozgott. 39 hetes 5 napos volt mikor megszületett.

2011. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon sajnálom ami történt! engem megcsászároztak, fenti okokból, de először ők is tanácstalanok voltak,én meg határozott.Nagyon minimális volt a szivárgás,de az uh is kevesebb vizet mutatott.Utólag gondolkodom azon, milyen szerencsém volt,h nem hagytam magam.Neked a baba csak emiatt halt meg?Nem jelentetted fel őket?
2011. nov. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!