Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fiamat a szent imrében...

A fiamat a szent imrében szültem, és "mindent" tudok, csak azt nem h belövik-e a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Merth most kislány érkezik.. Ha igen, megcsináltassam? Már a baba szempontjából nézve.. és kell vinni a fülbevalót vagy ott veszem meg, ha én akkor milyet? és mennyibe kerül? Fém vagy műanyag?
2009. máj. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

vinni kell a fülbevalót és ha jól emléxem akkor a 2.napon be is teszik ugy tudom szurják!!

De kell ez???

Miért kell egy ártatlan kicsi babát szurkáltatni!!

Nekem fiam van de ha elsz lányom akkor biztos nem lövetem kis a pici fülét!!!

Csak a véleményemet irtam le bocsika!!!

Üdv

2009. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat a hibákért csak már fáradt vok!!

Ugy tom 2000ft volt amikor hallottam a kórházban mikor fizetett mellettem a kismama!!

2009. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyan nem ott szültem, de a kórházban szúrták a lányom fülét.

Én ezt pártolom inkább, mint a későbbi lövetést.

Kevésbé érzi, mint később, nem piszkálja, steril körülmények között teszik be neki, nem kapja el a fejét,...

Ha már egyszer úgy döntöttél, h kell neki a fülbevaló, szerintem ez a legjobb megoldás.

A mi fülbevalónkat fél napig áztatták, gyönyörű lett a lyuk, nem ferde, nem gyulladt be, hamar meggyógyult.

Most 6 hónapos a lányom, ha fáradt, mindig a fülét piszkálja, nem merném most lövetni neki.

A kórházban legalább szakember csinálja.

És persze mki mondja, h milyen szép fülbevalója van, igazi csajszi. :)

Én nem bántam meg.

2009. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia kedves első!


nem haragszom :),csak én is több anyukától hallottam,h akkor fáj neki a legkevésbé,és a fiamnál is azt tapasztaltam,h amikor icipicivolt,rá se hederített h vért vettek tőle,vagy oltás kapott,most meg ordít..


köszi mindenkinek a segítséget!

2009. máj. 8. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányomnak a Szent Imrében tették be a fülbevalóját. Az én régi baba fülbevalóm kapta meg (arany), nem kért pénzt a nővér, de adtam neki, mert ezen kívül is sokat segített nekem a babánál.

2009. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!