Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idővel...

Császár után mennyi idővel láthatja az anyuka a babáját?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A varrás után rögtön az örzőben.
2009. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
hát én nem hiszem hogy a varrás után megengedik nekem a mütét után kötelezően 12órát ágyban kellett lenni. majd a 12 óra elteltével meglehetett probákozni a felüléssel, majd ha lesz erőd a járással, na akkor már megnéézheted.
2009. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem varrás közben, amikor őt már rendbetették egy pillanatra megmutatták. 15.18-kor született a kisfiam, a 16 órás szoptatásra már hozta is a csecsemősnővér.
2009. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Este 9-kor született, akkor egy pillanatra mellém tették, hajnalban fel kellett kelni az ágyból zuhanyozni, és délben hozták oda hozzám az őrzőbe, fél órát lehetett velem. Úgy látszik kórházfüggő a dolog.
2009. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig én az őrzőben kézbe kaptam, persze fekve.Első voltam.
2009. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor rögtön megmutatták,de úgy igazából csak másnap...
2009. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hajnali 5:17-kor született, odatették mellém pár szó erejéig, aztán az őrzőben láttam újra du. A karomba tették kb 30 percre. :)

Másnap az osztályon már együtt voltunk.

2009. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 12.31.-kor született a fiam, akkor megmutatták és a fél 3-as szopira kihozták nekem is, akkor velünk volt egy órát, utána pedig 3óránként hozták
2009. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kórházfüggő.

Engem 19.30.-kor császároztak, még műtét közben odahozták pár percre utána másnap hajnalban felkeltettek, lezuhanyoztam és onnatól kezdve végig velem volt.

2009. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!