Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok, szülhetek így...

Mit gondoltok, szülhetek így természetes úton? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy kisműtétem, a méhszájamból kellett rossz citológia miatt egy darabot kivágni. Ezen kívül nemrég itt olvastam , hogy lehet hogy a szemem miatt sem engednek természetesen szülni ( -7,85 dioptriás a szemem).
2011. nov. 12. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm ugyanilyen műtéten esett át, aztán időre, természetes úton hozta világra a babáját.

Az én szemem -6-os volt, igaz, én átestem lézeres műtéten, és elvileg ez is kizárná a spontán szülést, de tőlem meg sem kérdezték a szemem állapotát, nem kellett szemészhez mennem a várandósság alatt. 12 órás vajúdás után, természetes úton adtam életet a gyermekemnek.

Kérdezd a nőgyógyászodat vagy a védőnődet, ők majd segítenek a válaszadásban, mert gondolom, orvosa válogatja, hogy kinek lehet spontán szülni, és kinek nem.

2011. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) gratula a gyerkőchöz
2011. nov. 12. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem egyik sem kizáró ok!


Akinek a méhszája is reped szüléskor, az is simán szülhet még többször, mert ez szépen regenerálódik.


A szemed pedig: nekem -9-es a szemem, és spontán szültem, 2 babát.

2011. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!