Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a természetes...

Mit gondoltok a természetes szülésbeindításról? Érdemes? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Mármint Apával rásegíteni egy kicsit? Nem veszélyes? Mi van, ha már kinyílt esetleg a méhszáj? Már 2 nappal időn túl vagyunk...
2009. aug. 2. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem barátnőm szülésznő, amikor 39 hetes terhes voltam, mindig mondta, hogyha nem akarom már tovább hordani, apával legyünk együtt egy jót. Aztán nem volt ilyenre szükség, mert a kiírt időpont előtt 3 nappal meg is szültem. Ja és 2 ujjnyira nyitva voltam.
2009. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én szinte mindent kipróbáltam amiről halottam, de manókám túl jól érezte magát bent és csak orvosi segítséggel volt hajlandó kijönni.

2009. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem most akarjátok megdönteni az akrobatikus és/vagy a kemény szex csúcsotokat, akkor nem veszélyes.

De az sem biztos, hogy megindítja. Legyetek nyugodtan együtt, szeressétek egymást azért, mert jól esik és akarjátok, hiszen szülés után pár hétig úgy sem lesz rá alkalmatok.

Nekem a szex nem indította be a szülést, vagyis nem hiszem, hogy az volt. Az egész terhességet végig szeretkeztük majd minden nap szülésig, mégis csak a 40. héten szültem, és kb tíz órával az aznapi szex után indult be a szülés. Nem hiszem, hogy az hatott, mert akkor már korábban is megszülhettem volna.

2009. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!