Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyobb az esélye, hogy előbb...

Nagyobb az esélye, hogy előbb érkezik a kisfiam?

Figyelt kérdés

2 napja voltam dokinál,35 hetes vagyok és azt mondta a külső méhszáj teljesen nyitva, a belső még zárt, a méhszáj feszes. Lehet előbb jön a baba, de nem kell aggódnom, mert már mindene kifejlődött. Azért jó lenne végigvinni! Mióta megvizsgált erős mensiszerű görcsöm van derékfájással. Semmi rendszer nincs benne, állandóan fáj. Szerintem azért, mert "megbolygatott", vagy mitől lehet tapasztalt anyukák?

Még csak jövőhéten lesz festve a gyerekszoba, csúszásban vagyunk és még a dokim sincs itthon, tegnap hallodtam hogy külföldre ment egy hétre. Legalább szólt volna! Felháborító!

Köszi a segítséget!


2009. máj. 9. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

a 36.héttől nekem is nyitva volt a külső méhszáj.Ennek ellenére a 41.héten szültem,semmi gond nem volt.


ilyen görcseim nekem is voltak vizsgálat után,előfordulhat enyhe pecsételős vérzés is,pontosan azért mert megbolygatott.


Még inkább figyelni kell a higiéniára mivel már nyitva a méhszáj a fertőzés veszélye is nagyobb(lehet).

Ne idegeskedj,nem lesz olyan nap ,hogy azt mondanád:

MINDEN KÉSZEN VAN :)))


3 hetes anyuka

2009. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!