Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ilyen minek számít? Sima...

Az ilyen minek számít? Sima keményedésnek? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Tegnap 1,5-2 percenként befeszült a hasam úgy 10-15mp-re. Picit keményebb is lett, de nem kőkemény. Habár második baba, de az elsőnél nem volt se keményedésem, sem jóslom, ezért nem tudom hogy ez keményedésnek számít-e, vagy csak az számít annak amikor kőkemény a hasad és tart vagy 30mp-ig?

35hkm


2011. nov. 12. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki,hogy az ilyen rövid ideig tartók nem nagyon számítanak.De normális mert készül a méhed a szülésre..

Az igazi "fájások" eltartanak 40-60mp is:)

Én a minap éjjel voltam úgy hogy 1,5 órán keresztül voltak 10 perces fájásaim,volt amelyik csak 40 mp-ig tartott,de volt amelyik 1 percnél is több volt.Már ébresztettem apát hogy itt az idő.Elmentem zuhanyozni és a jó meleg víztől elmúlottak:)Nekem is keményedik most is a hasam,de nagyon gyengén és alig tart 10 mp-ig..


37 hkm..

2011. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De akkor ezek szerint ezt nézhetem keményedésnek? vagy annak túl gyenge volt?

2011. nov. 12. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

hááááát...

nekem az elsővel semmi ilyesmi nem volt, "érzés" nélkül nyílt ki a méhszájam, így 3 ujjnyinál burokrepesztéssel indították, és csak onnantól lettek fájások.

azután a 2. babával egy pénteki napon ilyenek voltak nekem is, illetve ha a wc-n ültem, akkor már olyasmi érzés volt, mintha a hüvelyemben lenne a baba. így gondoltam, nyílik a méhszájam, meg a baba feje beilleszkedett. De befeküdtem egy kád vízbe, és ettől elmúltak.

aztán 2 napig semmi sem volt. a harmadik napon ismét jöttek ilyenek, és kíváncsiságból néztem az órát: 5 percenként jöttek, 10-5 mp-esek voltak, de nem fájt, csak kellemetlen volt. 1 óra elteltével 45 mp-es lett, és fájt. ezért befeküdtem 1 kád meleg vízbe, és figyeltem, hogy szabályos 5 perces fájásaim vannak, olyan fog-összeszorítósak... áthívtam a mamát a tesóhoz, apával kocsiba ültünk, és már tolófájásokkal értünk be a kórházba. 30 perc múlva már a mellemen volt a pici!

2011. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

dolgozik a bébi nem sokára lehet kibújik,erősödik minden most odalent.ez még nem fájás.azt tudni fogod.:)

könnyű szűlést 2gyerekes anyuka

2011. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ezt nézhetem keményedésnek, habár azóta sem volt. Azt tudom hogy ez nem fájás volt, mert habár az első császár volt, de előtte volt fájásom és az nem ilyen volt, hanem sokkal másabb és erősebb. Csak keményedésem nem volt eddig sose, de ezek szerint akkor most volt.
2011. nov. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!