Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Mika Péternél Győrben ki...

Dr. Mika Péternél Győrben ki szült?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni milyen doki és mennyit kér szülésnél?Kedves barátságos?És hogyan szültetek nála császár vagy rendes szüléssel meséljétek el élményeteket.
2011. nov. 14. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit kér, de voltam már nála a genetikai tanácsadáson, ez az ember egy félisten:))) nyugodt, kedves, mindent elmagyarázott, oda figyelt rám, és nagyon gondolkozom, hogy hamarosan meg fogom keresni és megfogadom, beszéltem egy kismamával aki az elsőt nála szülte, ő volt épp ügyeletes, azt mondta, hogy ettől jobb dokival még nem találkozott, lelkiismeretes volt, császár mellett döntöttek mert gondok voltak stb, és a másodikat is nála fogja szülni, csak olyan bamba voltam nem kérdeztem meg, hogy mennyit kér ha megfogadja valaki.
2011. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom mert magánrendelésre nem jártam de most lehet nála fgok szülni mert a dokim átadott neki mert elkellett utaznia,és most már ő fog vizsgálni.
2011. nov. 16. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én nála szültem,fogadott orvosom volt!!Karácsony mindennapján ott állt az ágyam mellett és megnézett minket!!!! Ő egy igazi orvos!!!!! Jelenlegi tarifái:7000,-a magánrendelése,8000,-a cytológia!! Most is hozzá járok,sőt ha valami gondom van,telefonon felhívom és segít!!!!!!

Nagyon ajánlom!!!!!!!!!Csilla

2012. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!