Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csináltatott Valaki mellnagyob...

Csináltatott Valaki mellnagyobbítást Győrben Horváth Péternél? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én csináltattam már és ö egy igen hozzá értö szakember.

Viszont csak bizonyos orvosi vizsgálatok után végzi el amik igen csak megszabják páciensei körét.

2011. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen műtétet csináltattál? Azért fontos, mert márciusra vagyok előjegyezve. és kicsit félek. Irnál még róla? hogy sikerült, elégedett vagy e? köszönöm
2011. febr. 15. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Mellnagyobbitást. Az egész egy 1 órás beavatkozás, kockázat mentes mármint ö nálla. Jártam más orvosoknál is kérdezösködtem és eddig ö a legjobb. Elég jól sikerült, szinte nem is látszik hogy nem természetes. Teljes mértékben elégedett vagyok.
2011. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál, köszönöm, Én március végén megyek, már nagyon várom, de félek is picit.
2011. febr. 16. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd irj ha meg csináltattad.
2011. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megcsináltattam:)

Nagyon szép lett, már egy hetes:)

2011. márc. 13. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Looooooool XXXXXXDDDDDDDD

Nem is mondtam igazat nem is voltam nála XD

2011. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Edit109 válasza:
25%
Szia! végre valaki aki Győrben csináltatott mellnagyobbítást :-) létszi írd meg kinél voltál ,mennyibe került ,milyet rakattál be ,kerek ,vagy anatómiai ,nagyon érdekelne ,szeretnék én is ,de nem akarok Pestre menni ,ha jó doki van Győrben is .megvagy elégedve vele?....
2014. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!