Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mi lesz azzal a...

Szülés után mi lesz azzal a sok bőrrel mikor agyerek már kijött? Van rá valami praktka hogy visszahuzodjon a bőr vagy mit csinálnak? Mert látok lapos hasu szült nőket bőrfelesleg nélkül

Figyelt kérdés
és nem volt hasplasztikájuk
2011. nov. 15. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Haskötő. Nem csak a méh megy össze, hanem a hason a bőr4, amit haskötős bugyival lehet ottartani. Így a gravitáció nem akadályozza meg az összehúzódást. Persze nem lesz már a régi és genetika kérdése is!
2011. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A bőr rugalmas, és a hasizmok is, szülés után szépen visszahúzódik.De egy kis óvatosabb torna, bőrápoló krémek segíthetnek, hogy még tökéletesebben megőrizze a kismama szülés után is a szép alakját.
2011. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Te mért irkálsz még mindig ide legalább a helyesírás javítót használnád tegnap azt írtad utolsó kérdésed ahhoz képest névtelenül folytatod a hülye kérdéseidet amik csak a terhes nők hasáról szolnak ez a betegséged a terhes női has vagy a nagy has?
2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Remélem bejelent végre valaki és kitiltanak innen, kis perverz :P
2011. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most ezt nem érem nekem még nem volt ilyen jellegü kérdésem. Hol lehet kapni olyan haskötős bugyit?
2011. nov. 16. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem te vagy az a kis perverz, aki kamasz fiú létére terhes és szülő nőkkel foglalkozik, akkor bocs.
2011. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A harmadik válaszoló a helyesírást kifogásolja, pedig az övét is lehetne javítgatni...

Szerintem abszolút genetika, én terhesen is szülés után is kentem testápolóval, stria elleni krémmel, de megnyúlt, megrepedt a bőröm, pedig elég nagy darab vagyok, alapból 174cm/72kg. Barátnőm kb 45 kiló, és olyan feszes, sima a hasa, mintha nem is lett volna terhes.

2011. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Hol is van a helyesírási hiba abban amit írtam?Nagyon kíváncsi lennék rá kérlek írd már meg!
2011. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de hol lehet venni haskötős bugyit?
2011. nov. 16. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vesszőt, pontot, kis-, és nagybetűt nem ártana használni!

Hasleszorítós bugyit szerintem baba-mama áruházakban biztosan lehet kapni (pl Brendon)

2011. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!