Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babát várom, 36+0 hetes...

Első babát várom, 36+0 hetes vagyok. Három napja borzasztó rosszul érzem magam...Ez már valamiféle előjel a szülésre?

Figyelt kérdés

Első babát várom, 36+0 hetes vagyok. Három napja borzasztó rosszul érzem magam: fáj a hasam, hátam, derekam, gerincem, szeméremcsontom, ráadásul hányingerem van tegnap óta (nem folyamatosan, csak időnként tör rám, de ma már mintha enyhe hasmenéssel is társulna az egész. Tegnap este pedig azt vettem észre, hogy az eddigi opálos vagy víztiszta előtej helyett aranyszínű szivárgásom van. A gyerek is eléggé lent van, eddig egész magasan volt.

Volt hasonló nektek is?


2009. máj. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az is lehet, hogy ahogy "lejjebb" ment a baba , megváltozott megint a súlypontod és ehhez akar "alkalmazkodni" a tested. Nem vizesedsz? Görcsök? Ha sokszor fáj a pocid, az már lehet jósló...Hát nem tudom...ctg mit mutatott?


37 hetes pocis

2009. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ctg-n kisebb fájások voltak csütörtökön, de a doki azt mondta, azzal ne foglalkozzak. Viszont szerda estétől ilyen vacakul vagyok.

De a hasam nem keményedik (mondjuk még szedem a magnéziumot). Nem vizesedek, nincs semmi más bajom és 12 kg plusznál tartok (59 kg-ról kezdtem).

2009. máj. 10. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


1. vagyok :) Remélem , még olvasod:) Az, hogy nem keményedik a hasid és nem vizesedsz , nem feltétlen azt jelenti, hogy a baba nem indul el. Nekem majdnem 1 hete a ctg szinte semmit nem mutatott , az alacsony határnál mozog . Az hogy kisebb "fájásaid" vannak, az lehet jel. Szerintem. Lehet hogy közeleg az idő ...?:)

2009. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem még nem közeleg :-) június 1-ig maradjon bent legalább, utána már jöhet (8-ra vagyok kiírva). Most már jobb kicsit, de a doki is azt mondta reggel, sok pihenés, de ez még nem szülés. A ctg sem mutatott semmit ma. Nagyon köszi a választ!
2009. máj. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!