Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 19 éves vagyok, májusban...

19 éves vagyok, májusban fogok szülni. Olyan anyák tapasztalataira lennék kiváncsi, akik fiatalon szültek. Könnyü volt a szülés vagy tényleg annyira borzasztó ahogy sokan leirják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 20 éves voltam mikor szültem, nekem elég könnyű szülésem volt (amennyiben a szülés könnyű) de ez nem jelenti az hogy neked is az lesz mert ez mindenkinél más.

De akár milyen nehéz is, elfogod felejteni a fájdalmakat amikor meglátod a csöppséget.

Remélem tudtam segiteni.

Könnyi szülést és sok sok egészséget neked is és babának is.

2011. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jan. 4. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülés....ez mindenkinél más főleg a vajúdás mert ha sokáig elhúzódik akkor az nagyon kimerítő,kellemetlen stb

Az tény,hogy fáj,sőt nagyon fáj... Én nem tudom azt írni,hogy minden tök jó volt meg nagyon szép emlékeim vannak mert mikor már 6 hónapos volt a kislányom is azt mondtam én soha többet nem szülök.

Viszont telt az idő és már elhalványodnak az emlékek már a fájdalom se tűnik olyan katasztrófának mint akkor volt és különben is mi az a fájdalom ahhoz képest amit kapsz érte???...20 hónapos a kislányom és 3 hónapja próbálkozunk a kis tesón.

Egyébként saját tapasztalat,hogy akár mennyire is aggódsz a szülés miatt az utolsó 1-2 hétbe már tuti minden vágyad lesz,hogy a szülőszobán legyél már és mikor már ott leszel "sodródni fogsz az árral"

2011. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most februárba fogo szüni 20 évesen, én is tartok az egésztől egy kicsit de már túl i lennék rajta!Ha gondolod írj privátba és beszélgethetünk!
2011. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez változó, anyum is 19 volt, és 3 napig vajúdott velem, keresztanyám is 19 volt, és unokatesóm szinte kipottyant. nem kell félned, ma már sok dolog van, ami megkönnyíti a szülést, nem lesz semmi baj :)
2011. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22évesen szültem a kisfiamat másfél évvel ezelőtt! Nekem nagyon nehéz szülésem volt,majdnem 3napig vajúdtam és a végén császár lett belőle.De ez nem azt jelenti ,hogy neked is nehéz szülésed lesz,több ismerősöm van (sőt szinte az összes fiatalon kismama akit ismerek ) nagyon könnyen megszült! Annak ellenére,hogy nem ment minden simán,már pár hónapja próbálkozunk a kistesóval!
2011. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!