Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a MÁV...

Mi a véleményetek a MÁV korházról? Hallottam róla jót is rosszat is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív. Bár tervezett császáros voltam, de semmi rosszat nem tudok mondani. Ki a dokid?
2009. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak pozitív élményeim vannak, 3és fél hónapja szültem ott.

A szülésznőktől a csecsemős nővérekig mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. /Boríték nem volt/

Az én orvosom Gulyás István volt, benne sem csalódtam.

2009. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem 3 hónapja. A csecsemős nővérek között van 1-2 "kedvetlen" de a többi kifogástalan. A szülőszobáktól kezdve a személyzetig minden nagyon jó.
2009. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem írtak alapján én is a Máv-kórházat választottam nyugott szívvel:( SAJNOS!!! Olyan mint bármelyik, egy jó van benne, hogy minden szobában van fürdő.

A CSECSEMŐ RÉSZLEG VISZONT SZÁMUNKRA KATASZTRÓFA VOLT, a kisfiamat haza engedték besárgulva 3 nap után én császáros voltam lámpa alá sem tették, és haza érkezés után a Mardárász utcai gyermek klinikán kötöttünk ki mert úgy besárgult szegénykém és aluszékony lett.Enni inni sem akart és infúziót kapott. Ha a Mávba kék fény alá teszik és nem engednék haza az újszülötteket ilyen hamar akkor most túl lennén mindennen és nem kellene 2 hetente vérvételre vinni a 6 hets kisfiamat. Más kórházakban a császáros anyuka 5 napig van bent, hát én ezért bánom, hogy ott szültem!:( A kórtermek pedig baromi zajosak pihenni nem lehet és kevés a nővér csecsemős apoló. RÉGEN LEHET, HOGY JÓ KÓRHÁZ VOLT DE MIVEL ÜGYELETES KÓRHÁZ LETT ÍGY BAROMIRA NINCS IDŐ KELLŐKÉPPEN FOGLALKOZNI SENKIVEL, FIZETHETSZ TE 100 EZREKET A DOKINAK A SZÜLÉSÉRT Ő CSAK ÉRTED FELEL A BABÁDÉRT NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk csak mi a Heim Pálba rohantunk a kislányommal a sárgasága miatt, minket is 3 nap után haza engedtek és én is császáros voltam. Valóban kevés a csecsemős nővér és ingerültek a leterheltségtől, foglalkozni is úgy foglakoznak a babákkal mint a rongydarabokkal:(!!!!! A következőt az UZSOKIBAN szülöm most újították fel és ott tudom nagyon rendes a csecsemős részleg és a dokik is, csak hát le volt pusztúlva.
2009. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!