Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a Miskolci Diósgyőri...

Van aki a Miskolci Diósgyőri Kórházba szült mostanság? Mit készítettetek össze a csomagba? Babának csak rucit kell bevinni amibe hazahozom? Milyen volt a szülés? Apa benn lehetett végig? Milyen érzéstelenítést adnak?

Figyelt kérdés

És van esetleg vk.aki junius 28 a körül fog itt szülni?Milyenek az orvosok?A szülésznő?

33 hetes kismami


2009. máj. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szept 30-án szültem ott,és csak pozitív tapasztalatom van. Én összekészítettem egy jó nagy táskányi motyót,de a negyedére nem volt szükségem. Pl.hálóinget adnak mindennap kórházit,így legalább nem a sajátodat kened össze. Mindenhol 2 papucsot írnak,nekem íz is felesleges volt,mert gumi papucsot vittem,és mire visszaértem a zuhanyzóból megszáradt,olyan meleg volt bent.

Én egyedül szültem,a párom külföldön dolgozik,és sajna nem ért haza időben.De így utólag azt mondom jó volt így.

Én gázt kaptam érzéstelenítőnek. Nekem bevált,de van akinek nem jön be.

A szülésznők és a dokik is rendesek voltak,pedig nem volt fogadva egyik sem.

A babának adnak bent rucit,napi 3 pelust. Néhány darabot tehetsz be a biztonság kedvéért,de nem valószínű,hogy kellesz. Én legalábbis úgy hoztam haza ahogy elvittem. Popsitörlőt vigyél mert az nincs,minden más van.

Ja! meg egy kispárnát,mert szörnyűek a benti párnák.:)

Könnyű szülést !

2009. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...az is felesleges volt... bocsi.Amúgy a Felicitas kis könyvben levő lista alapján raktam össze a kórházi pakkot.
2009. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen,sokat segítettél.S te kinek adtál pénzt?A dokinak és a szülész nőnek is?A doki is végig ott volt veled?Amúgy nekem sincs se doki se szülésznő fogadva!És hány napot voltál benn?Veled lehetett a kicsi vagy külön szobába voltatok?Hány anyukával voltál 1 szobába?Léci válaszolj!Köszi!
2009. máj. 11. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem adtam senkinek. Sajna nem állunk úgy anyagilag. A doki néha megvizsgált,a kitolásnál volt bent,és ő varrt össze. Kb. 1 órát volt velem.

Kedden 12.45re lett meg a kisfiam,szombaton jöhettünk haza. Viszont egy másik anyuka aki szintén kedden szült,csak valamikor hajnalban,ő pénteken ment. Azt hiszem úgy van,hogy ha 11ig szülsz akkor az a nap is beleszámít a 4 napba. Ha 11 után akkor nem.

Első éjszakára elviszik a babát,hacsak nem kéred külön,hogy maradjon. Utána már csak annyira viszik el mindennap(6tól 9ig) amíg takarítás,szellőztetés,és vizit van. Én 5 ágyas szobában voltam,és mindegyik ágy foglalt volt. A barátnőm 3 hete szült,ő azt hiszem 4 ágyasba került. :)

2009. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én június 27-re vagyok kiírva. A 25.héten kerestem orvost,akinél szülhetek. Nem szerettem volna a megyeibe menni. Hogy érzed magad? Van orvosod? 33 hetes kismama
2009. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!