Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán lehet...

A debreceni klinikán lehet epidurális érzéstelenítést kérni? Fizetni kell érte, és ha igen mennyit? Hány epit kérhetek az egész szülés alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az EDA-ért nem kell fizetni, és egy katétert "szerelnek be" a deréktájon, azon adagolják a megfelelő dózist a szülés során. Ha kéred, akkor azt az orvos dönti el a szülés lefolyásának figyelembevételével, h' mikor és mennyit kapsz. Konkrétan nem debreceni vagyok, de elég nagy város, kizárt, h' nincs ilyen lehetőség.
2009. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni, én 1 hónapja szültem a kisfiamat itt. Kell viszont hozzá egy friss (36. héten lett levéve) vérkép és véralvadási labor. Az előttem írónak igaza van, a kanülön az orvos adagolja, csak 1x kell kérned, meg ha csökken a hatása akkor szólsz.
2009. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!