Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel óta menszi szerű...

Reggel óta menszi szerű fájásaim vannak a derekam is fáj 36 hetes terhes vagyok mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál de nem vizsgált meg kézzel
2011. nov. 23. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2.-ik terhességem programozott császárom lesz az első szülésem miatt!!!
2011. nov. 23. 10:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jósló fájás, vagy igazi..próbál meg negyed órára befeküdni egy kád meleg vízbe ha elmúlik akkor jósló volt, ha nem akkor lehet itt az idő. Lehet érdemes lenne felhívni a dokit vagy a védőnődet, hogy ők mit mondanak, mit tegyél.
2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! De nem lenne még korai ha be indulna?
2011. nov. 23. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre kiszámítani mikor indul be, tényleg lehet, csak jóslóak, én az elsőt 36+1-en szültem, nem volt semmi gondunk, tüdeje tökéletesen fejlett volt.Ja és már a 34.héttől voltak ezek a mensiszerű fájások időszakonként.
2011. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 30-31.hét óta vannak ilyen problémáim. Engem a doki be akart fektetni a kórházba, de mivel a belső méhszájam még zárt ezért nem kell. Bizonyára jóslók lehetnek.

32hkm

2011. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok .hétfőn voltam CTG doki nem vizsgált meg csak hüvelyváladékot vett.Tegnap egész nem voltak görcseim hol jobban hol kevésbé éreztem.Fekve egyáltalán nem ülve jobban.Ezek a jósló fájások este 6 körül elmúltak azóta semmi.Nekem a 4.terhességem de nem emlékszem,hogy lett volna ilyen.Igaz az utolsó is 10 éve volt.Nekem is programozott császárom lesz a korom és a magas vérnyomásom miatt és az előző is az volt.Dec 18-ra vagyok kiírva Te??

De azt beszéltük meg,hogy egy héttel előbb megcsászároz ha csak magától nem akar előbb jönni.36.héttől már nem korai elég érett és fejlett.

2011. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én december 22-re vagyok kiírva! De azt beszéltük meg hogy ha minden rendben akkor betöltött 38.héten meg lesz a műtét!!! De én már hetek óta azt érzem előbb meg lesz!!! Sajnos nem múlik sőt most már keményedek is! A lábam is el kezdett dagadni! Hát nem tudom hogy mi lesz a vége!!!!
2011. nov. 23. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődtek a fájásaim...
2011. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak jóslók.Nem?
2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem csak azok :)
2011. nov. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!