Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma meg lesz a baba? Reggeltől...

Ma meg lesz a baba? Reggeltől fáj a derekam,15-20 perces fájásaim vannak. Annyira jó lenne már 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.!
2010. okt. 3. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 percesekkel kezdődött a napom aztán elmúlt. Délután 20 percesekkel újraindult, este meg elfolyt a magzatvíz. Másnap reggel lett meg a kislányom. Boldog babavárást és kellemes, gyors szülést!
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LEhet, nálam is így kezdődött hajnalban, este 9-re lett meg a lányom!
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

reménykedj!


szerintem ez mindenkinél máshogy megy.

a babámnál szintén 15-20 perces fájásokkal kezdődött reggel negyed 7kor,egy órán belül elment a nyákdugó és szivárgott a magzatvíz.11 orakor már 5 perces fájásaim voltak de már úton volt a mentő.14 ora 50 perckor lett meg a kicsi lányom.

nagyon hamar kitágultam,csodálkoztak is hogy első babánál ilyen hamar.


szerintem lassan hívjatok mentőt!



könnyű szülést és sok egészséget,boldogságot kívánok nektek!!!

2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 perces fájásnál egég a kórházba indulni. Mentővel?! Ha van kocsitok,azzal elég,vagy taxi. Mentőt csak sürgös esetben hivnék.
2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egég= elég
2010. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem igeeeeeen:)))

Nekem hajnal 3-tól voltak 15 perces fájásaim,du 4-re megérkezett a kisfiam:)

Gratulálok és szorítok Neked!Csak nyugi,ne izgulj,minden oké lesz,arra kell gondolni,hogy csak pár perc lesz az egész és mindjárt a kezedben tarthatod a Babádat!Szerintem meg lesz még ma:)

Boldog babázást kívánok!

2010. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nagyon félek.. első baba.
2010. okt. 3. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán könnyen és jól fog menni minden, ne félj! Koncentrálj a babádra, ne felejts el azért enni-inni, és pihenni, kell majd az erő és energia :) Szorítunk értetek, szerintem is nagy az esély, hogy még ma meglesz a pici! Majd írj, hogy hogy vagytok!
2010. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!