Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni brutál aranyérrel...

Szülés utáni brutál aranyérrel mit kezdtek és mennyi idö alatt múlt el?

Figyelt kérdés
nekem 4. napos de egyre roszabb.
2011. nov. 23. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled. Eszembe jutott, hogy nagyon megszenvedtem vele én is. kb 5 hét volt az, mire rendbejött úgy, hogy nem fájt. Szülés után 3. hét volt a legrosszabb, alig bírtam megmozdulni, csak párnára tudtam leülni, azt is valahogy féloldalasan, nagyon féltem, hogy műtét lesz a vége. Gátmetszést már rég elfelejtettem, de az aranyér!!! Folyamatosan használtam pedig aranyérkenőcsöt. Most 9 hónappal szülés után még mindig nem húzodott vissza, viszont abszolút nem fáj azóta, hogy az 5. héten megszünt a fájdalom.

Remélem nálad gyorsabb lesz a gyógyulás.

2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem aranyerem volt szerintem, hanem mikro repedés, de szerintem vagy 2 hónap alatt jött rendbe, semmi krém nem használt. A szülés fájdalmai tényleg eltörpültek mellette. A férjem már orvoshoz akart elrángatni, mikor rendbejött. Néha azért érzem picit.
2011. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kúp használt, a Naturlandos. Majdnem 2 hónapig szenvedtem, mindent kipróbáltam, néha már sírtam a fájdalomtól. :( Remélem, hamar rendbe jössz.
2011. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem szülés után olyan sznten fájt h se állni se ülni se feküdni nem bírtam rendesen.már sírtam a fájdalomtól.aztán kezdett múlni a fájdalom miután elhasználtam a kúpot meg a krémet amit kaptam rá.pár hét múlva már egyáltalán nem fájt.néha még be szkott gyulladni főleg ha székrekedésem van,de pár nap alatt rendbejön.ami baj h sosem húzódott vissza pedig már másfél éve szültem,és azóta is ugyanúgy kint van.pedig a szülésznő azt mondta h elsőre ha kijön még vissza szokott húzódni.hát nekem sajnos nem.és most megint babát várok,17 hetes vagyok,és már előre rettegek h a szülésnél még jobban ki fog jönni,és megint brutál módon fog fájni.:(
2011. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jegeltem. Pici jégkockákat csonáltam, arra gézlapot tettem és így jegeltem + varázsdió krémet használtam.


Jobbulást! :(

2011. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!