Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor mosta át és vasalta...

Ki mikor mosta át és vasalta ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés
27hetes vagyok,de a nagy melegbe nem hiszem,hogy sok kedvem lenne a vasaló mögött állni.
2009. máj. 13. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan megcsinálhatod. én ugy 36 hetesen azt hiszem de csak azért mert előbb nem olt rá időm.
2009. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

37 hetesen, akkor vettem rá magam. Szombaton egész nap nagywc-re jártam, ami a szülés közeledtét jelzi, ettől bepánikoltam és vasárnap mindent kimostam. Jól tettem, mert 4 nap múlva megszületett a kislányom. Vasalni mindig mielőtt ráadtam eleinte, azóta persze mosás után. A védőnő azt mondta, hogy nem kell elsietni, 3-4 héttel a kiírt időpont előtt ráérek. Hát az utolsó pillanatig húztam-halasztottam. :-)


6 hetes baba anyukája

2009. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a választ.
2009. máj. 13. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 37 hetesen kezdtem előkészíteni a babának a szükséges dolgokat. Nagyon meleg volt itt is, én mivel veszélyeztetett voltam végig feküdtem (9 hónapig) a végére szinte lehajolni sem tudtam már. Ülve vasaltam ki neki az összes ruhát, textilpelenkát, ágyneműt persze szakadt rólam a víz de ki lehet bírni. Én két napra osztottam be a teendőimet.

Boldog babavárást!:-)

2009. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én kb. 34.héttől kezdtem el mosni, vasalni, így is most értem a végére, mire minden kész lett! Fertőtlenítettem a cumikat,mellszívót stb. Már a mózesbe is bekészítettem a pólyát, + rucit amibe hazahozzuk, hogy ne kelljen majd kapkodni! Boldog Babavárást!

Üdv: 37 hetes kismama

2009. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást Nektek is.
2009. máj. 13. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy éreztem, hogy előbb fogok szülni vártnál, ezért már 32 hetesen elrendeztem mindent. 41 hetesen csináltam újból, hogy frissen tudjam ráadni a kisfiamra.
2009. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utólsó hozzászoloval egy cipöben járunk:) én is azt hittem hamarabb lesz baba, de még mindig nincs, igy én is mostam újra egy-két ruhácskát, plédet stb-t. amugy 33hetese kezdtem neki, most 41.hétben vagyok:)
2009. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 38 hetesen vasaltam egy jó délutánon keresztül ülve, hajnalban meg spuri a kórházba...:)
2009. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!