Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájdalmas mikor beadják az...

Fájdalmas mikor beadják az EDT? Lehet érezni mikor beszúrják? Illetve mikor kezdtétek el kimosni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Aki kapott mennyire érezte?A fájdalom küszöböm sajnos nagyon a padló alatt van:( és ahogy telik az idő egyre jobban félek.Lehet érdemes volna kérni?Ma elkezdtem kimosni a babaruhákat,hogy az ucsó 2 hétben csak vasalni kelljen+kimostam a babakocsihuzatát is.30hetes km.
2009. jún. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a kétszer kaptam és segyáltalán nem fájt, sőt másodszor nem aneszteziológus adta be, hanem a nődokim és esküszöm jobban csinálta.

nem bántam meg, hogy kértem, simán szültem egy 4,4 és egy 4 kilós babát.

A ruhákat az utolsó hónapban mostam ki, mivel akkor kaptam őket.

A 30. hétem a gyerekszoba még igencsak félkész állapotban volt.

2009. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn meg sem éreztem.Akkor már 20 órája fájásaim voltak.Mondták szúrástfogok érezni,és meleget.A meleget éreztem a szúrást nem. Igazi megkönnyebbülés volt a zsibbadás....
2009. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 1. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de azért inkább arra készülj, hogy fájni fog, akkor nem érhet kellemetlen meglepetés. Én is kértem EDA-t, de sajnos hiába próbálkozott a doki, fél óra és kb. 30 szúrás után sem sikerült bekötnie a csövet. :-( Szóval mindent éreztem. És addig nem is volt olyan rossz, mert úgy voltam vele, hogy nemsoká elmúlik a fájdalom és majd hat a fájdalomcsillapító. Aztán mikor közölték, hogy nem sikerül a dolog, onnantól még jobban fájt. Illetve hát fájdalmasabbnak éreztem, mint egyébként lett volna, mivel arra készültem, hogy nem fog fájni. Nekem azért nem tudták bekötni, mert akkora hasam volt, hogy nem tudtam annyira előrehajolni, hogy kellőképpen szétcsússzanak a csigolyák.
2009. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.Hú az hogy lehet,hogy annyiszor szúrtak,nem is lett volna szabad....

azt hallottam,hogy elsöre nem sikerül,de többszörre......

Nekem is hatalmas hasam volt,mégis elsöre beadták.Nekem pokoli fájdalmam volt,úgy adtak infúziót,hogy betudják szúrni az edat....

2009. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő a témában, nem tudom hányszor lehet próbálkozni. Annyit tudok, hogy három helyre próbálhatja meg. Minden alkalommal ment 2-3 lidokainos szúrás, utána próbálta benyomni a csövet, aztán megint lidokain, megint cső. És ez így ment vagy 20-szor. Pedig egy idősebb fazon volt az aneszteziológus, gondolom volt már jónéhány év tapasztalata, de mégsem ment sajnos. :-( Bár ennek is megvan a maga varázsa. Mármint a fájdalmas szülésnek. :-)
2009. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!