Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi időt kell...

Ketteske kérdése:

Szülés után mennyi időt kell várni a következő teherbeesésig?

Figyelt kérdés
A 6 hetes kontroll után már mehet élesbe a dolog? Nem szoptatok.
2009. máj. 13. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
ÁÁáááá, dehogy!!! A terhesség és szülés HATALMAS MEGTERHELÉS a szervezetnek, szerintem egy évet illik várni.
2009. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

szerintem lehet. Már hallottam olyat, aki miután letelt a 6 hét, élesbe sexelt, és szinte rögtön terhes is lett.

Kistesót akartok már?? :-)))))))))

2009. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 15.36-os, köszi a bíztató választ, aranyos vagy. A babám meghalt 2 naposan, fertőzésben....
2009. máj. 13. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
((())) Sajnálom, részvétem!
2009. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom, meg tudom érteni, hogy minél hamarabb babát szeretnél. Nekem a 40. héten halva született az amúgy teljesen egészséges babám, a nyakára tekeredett a köldökzsinór. Elviselhetetlen volt ami történt és a várakozás szintén. Már 9 hete történt. Az orvosom azt mondta, 3-4 hónapot kellene várni az újabb terhebeeséssel. Őszintén szólva, mi már a szülés utáni vérzés elmúltával máris nekiálltunk, de még nincs baba. Szerintem a szervezet tudja, mikor áll készen egy kis élet fogadására. Sok erőt kívánok Neked/Nektek!
2009. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 16.24-es. Nagyon együttérzek Veled, borzalmasak ezek a dolgok. Velünk ez 6 hete történt, és én is csak az újabb terhességtől nyugodnék meg. Remélem mindkettőnknek hamar összejön. Sok szerencsét!

A többieknek köszönöm a gyors választ.

2009. máj. 13. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
(Első vagyok) Részvétem! Nagyon sajnálom, ami Veled történt! :'(((((((( Így persze egész más a felállás, azt gondotam, hogy csak arról van szó, hogy ilyen hamar szeretnétek kistesót. Rákerestem neten, olyat találtam, hogy az orvosok 6-8 hónap pihenőt ajánlanak legalább, ez persze a nem speciális esetekre vonatkozik, mint a Tiétek. Így viszont azt mondom, hogy a lelki sebek gyógyulása előtérbe kerül a fizikai nehézségekhez képest, ezért amint az orvos rábólnt, hogy mehet, ne habozzatok. Sok-sok erőt kívánok hozzá és azt, hogy járjatok mihamarabb sikerrel!
2009. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Öszinte részvétem,iszonyatos fájdalom ez egy anyának.Nekem januárban halt meg a babám,és az én dokim 3honapot mondott.Igaz,mi is hamarabb belekezdtünk,de nem akar jönni a baba,pedig én is ugy gondolom,h hamarabb gyogyulna a seb a lelkemen.Sok eröt kivánok nektek,és mielöbbi megnyugvást.Érthetetlen számomra a gyermekhalál...
2009. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

elöször is részvétem,és kívánok mindannyiotoknak rengeteg lelkierőt!! és remélem mindenkinek hamar összejön a következő terhesség és egészséges kisbabának adtok életet és nevelitek fel boldogságban ,egészségben!!


nekem tavaly nyáron született a kisfiam,kivártuk a hat hetet,szexeltünk és össze is jött a kistesó...(nálunk nem volt tervezett)fiam most 9.5 hós,én meg 34 hetes terhes

2009. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy van pozitív példa is! Mindenkinek köszönöm a bíztató szavakat és a gyors választ.
2009. máj. 14. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!