Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől lehet hogy 16órányi...

Mitől lehet hogy 16órányi vajúdás után szinte semmit nem tágultam? A következő babánál is ez lesz? Esetleg tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babával 26 óra vajúdás után 1 óra 40 perc alatt lett meg a kislányunk. Pedig jártam jógázni, ittam a málnalevél teát, ilyenek.

Második szülés: 1 óra vajúdás után a harmadik nyomásra kint volt a kisfiúnk. Nem volt semmi praktika!!!

Úgyhogy, nem valószínű, hogy másodszorra is így elhúzódik!

2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos engem meg kellett császározni,mert ennyi idő alatt alig másfél ujjnyit tágultam.
2011. okt. 29. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden szülés más,és más!Van ilyen,de nem szabad kivetiteni a kövekezö babácskára.Próbáld ki a homeopatiaát! Az jó szokott lenni!
2011. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2 adag oxytocint kaptam, és 16 óra után lett meg a lányom. 14 óra alatt 1 ujjnyit tágultam.
2011. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, nálam a homeopátia nagyon bevált, pedig nem is hittem benne! Már a terhesség utolsó heteiben elkezdtem 3 naponta bevenni bogyót. A szülés előtt már két nappal elkezdtem tágulni, olyan érzés volt, mintha valaki feldugta volna a két kezét és elkezdte volna kétfelé húzni az intim részemet....csontba hatoló, rövid fájások voltak az alsó medence szakaszon, de el is múltak.


A kórházba rendszertelen 10 perces fájásokkal mentünk be, mert a férjem tiszta idegbeteg volt, hogy valami bajom lesz. Megnéztek, és tágultam is szépen. A szülésznőm adott még homeós bogyót, beültem a kádba, egy jó óra múlva jöttek a tolófájások és hamarosan a baba is.


Érdemes kipróbálni a homeós szereket, ártani nem ártanak.

2011. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen szulesed volt egyebkent?

Magatol indult, vagy inditottak?

Mert a multkor beszelt errol egy ismerosom, hogy gyakrabban inditott szuleseknel van igy, hogy fel nap, egy nap vajudas alatt sem tagul a mehszaj.

2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem sajnos a második gyereknél is 24 óráig elhúzódott a vajúdás+szülés időszaka. Az elsőnél maga a vajúdás volt fájdalmas, a másodiknál maga a szülés (főleg a vége).
2011. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A szülés előtti 24-36órával folyamatosan görcsöltem,olyan volt mikor menszesz alatt erős görcsöm van. Éjjel elment a nyákdugó. Másnap délelőtt éreztem hogy hamarosan szülni fogok. Ez 40+6naposan történt,a poén az hogy a 41.héten indítani akart az orvosom.

A kórházban burkot repesztettek,ujjal tágítottak. Borzalmasan fájt,és a derekam azt hittem kettészakad. Kaptam infúlziót,és egész nap nem ehettem semmit. Azt mondta az orvosom és a főorvos is hogy megtudnám szülni hüvelyen keresztül is a gyereket. 2X úgy belém könyököltek,azt hittem ott helyben meghalok! Éjfél előtt már alig voltam magamnál,mire eldöntötték hogy császár lesz a vége. Azt sem tudtam csinálnak velem!

0óra 7perckor megszületett a kislányom kereken 5kilóval.

2011. okt. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!