Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat a szülés, ha nem...

Beindulhat a szülés, ha nem kímélem magam? Vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétabban?


Ha már van előzményed (vérzés, fájások, nyíló méhszáj), akkor igen.

2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak a magam tapasztalatát tudom leírni. Nem vetem komolyan, amikor mondták, hogy kíméljem magam, meg hogy írassam már ki magam végre táppénzre. Végig dolgoztam, mert hát én nem vagyok beteg, csak terhes, meg tök jól érzem magam, meg minden. Majd szülés előtt kiveszem a szabadságaimat, és kész.

A munkahelyemről kéredzkedtem el a soron következő kötelező orvosi vizsgálatra, ott közölték, hogy AZONNAL irány a kórház, mert nagyon nyitva a méhszáj. Semmi nem éreztem... Még aznap megszületett a lányom, a terhesség 33. hetében. :-((((

Ma már tudom, hogy annak volt igaza, aki papolt, hogy pihenjek már végre.

2011. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
40 hetes vagyok, hááát nem sok elözmény van, csak pár jósló és jó sok keményedés. ennyi.. próbálok alig pihenni, sokat járkálni takarítani, 16 hónapos lánykámat is sokszor fel kell emelnem.
2011. dec. 1. 14:08
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, én pont azt szeretném ha beindulna :) de köszi, hogy leírtad, tanulságos az biztos!
2011. dec. 1. 14:09
 5/7 judavi ***** válasza:

A 40. héten én is mindent bevetettem, hogy beinduljon de nem lett hatása, pedig már a 35. héttől nyílt a méhszáj.

Lépcsőztem, kutyát sétáltattam, plázátunk, szexeltünk, cipeltem, nagybevásároltunk...

Azért hajrá!

2011. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, én is 40 hetes vagyok,de semmi,tiszta ideg vagyok.Én már egy üveg tonicot is ittam:)
2011. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!