Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menstruáció, de mikor? 3...

Menstruáció, de mikor? 3 hónapja szültem

Figyelt kérdés
14 hete szültem császárral. 8. hétre megjött, de a novemberi hónap kimaradt. Ez természetes vagy aggódnom kellene? Gyógyszert szedek, és még megszakitással is védekezünk egyenlőre. Mikor jön meg általában szülés után? Szoptatok, de tápszert is kap a lányom.
2011. dec. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Több eset lehetséges. (Az hogy császár vagy nem, tök mindegy, mert a sebgyógyulás mindenkinél ugyanúgy működik, a placenta helyének kell begyógyulni)

Szóval ami 8 hétre volt, az lehet, hogy még a gyermekágyi tisztulás utolsó lökete volt.

Vagy, a gyógyszered bekavar.

Illetve: az első ciklusok gyakran korántsem szabályosak, egy kimaradás is belefér...

A tápszer szintén nem számít, sok nőnél amíg csak szoptat, még rendszertelen a dolog.


Hát, válassz :o)

De ha bármi nyugtalanít, menj el az orvosodhoz, vagy csak beszélj vele!

2011. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is 3 hónapja szültem, most van meg másodjára, első október 20.-án jött meg és most tegnap, elég gyatyán vagyok, mert iszonyatosan fáj, szülés előtt meg se éreztem


barátnőmnek szülés után 8 hónapra jött meg

unokanővéremnek 6 hónapra

2011. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiammal kb elsőre beállt 23-24napra.

Most a csajossal 4*volt meg a 11hónap alatt, az egyik 33napra jött meg a többi meg hajjaj. Én a pé-t érzem meg amit azelőtt soha, és onnan 1hét napra pontosan a menzim.

Én nem tudom de élvezem a menzinélküliséget, hála a szoptatásnak

(nálunk a legegyszerűbb védekezés megy: kalmopirin a térdek közé így ha nem jön "időben" akkor se aggódok)

2011. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!18 hónapja szültem és nekem még mindig nem jött meg!:))Még szoptatok.Remélem még egy jódarabig nem fog megjönni.Olyan jó így.:))
2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!