Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció mennyi ideg tart? Mert nekem már 11 napja hogy megvan és már a fogamzásgátlót is szedem. Nem sok de még azért még vérzek. Vissza menjek dokihoz? Vagy ez normális? 2hónapjaés 9 napja szültem.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszertől jött meg.

Este 8-kor bevettem, 9-kor megjött.

Cerazette-et szedtem, de abbahagytam.

2009. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is cerazettet szedtem.Amikor elkezdtem szedni 3hétig véreztem,akkor abbahagytam,elmentem orvoshoz.Mondta hogy a gyógyszertől van,mást nem tud felirni.

Akkor újra elkezdtem szedni,pár napig véreztem.Utána többet nem.Két évig nem volt meg.Két év után hagyytam abba,mert még egy babát szerettünk volna.

Egy barátnőm is ezt szedi,ő nem szoptatás miatt,és neki sincs vérzése.

2009. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem Sensonette-t írt fel a doki ő mondta ha megjön akkor kezdjem el szedni.Akkor írassak fel vele mást?Már nem szoptatok,csak 1 hónapig tudtam.Akkor a gyógyszertől vérzek?
2009. okt. 8. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem ugyanez a helyzet, hogy szülés óta elsőzör megjött és én már 15 napja vérzek, hétfőn megyek dokihoz, de fel kéne hívnom, mert így hogy vizsgál meg??

Én a diane 35öt kezdtem el szedni.

2009. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!