Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első baba császárral...

Ha az első baba császárral jött a világra, akkor 2 év múlva a tesók, az ikrek biztos császárosak lesznek ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok orvos de szerintem tutifix.
2011. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, császár lesz.
2011. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Se mint kismama, se mint orvos (nem vagyok orvos) nem merném megkockáztatni a természetes szülést.
2011. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
ÉN a helyedben kikönyörögném a császárt, rettegnék a természetes szüléstől, hogy valami baja lesz a babáknak.
2011. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miért volt az első császár és hogy az ikrek hogyan fekszenek.
2011. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Alapból a 2 év különbség nem sok. És ikreknél gyakori a császár amúgy is. Szerintem nem merné egyik orvos sem megkockáztatni.

Nálunk is pont 2 év lesz az első és második gyermek között, de az orvosom már a pozitív teszt után mondta hogy császár, mert kevés idő telt el.

2011. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk az első hüvelyi úton, a második császárral és a harmadik ismét hüvelyi úton született.

Úgyhogy nem "tutifix".

2011. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ikreket szültél? :O
2011. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem biztos. Orvosa válogatja. Nyilván itt is a hegedet nézik,mintha csak egy babád lenne. Itt a plusszt az adja,hogy hogyan fekszenek az ikrek. Ill. ikerterhesként hatalmas pocakod is lehet majd,nyilván az sem tesz jót a hegvastagságnak.

De vannak orvosok,akik tényleg csak vészhelyzetben császároznak (hála az égnek), így ha minden oké amúgy és a dokid is a természetes szülés híve,akkor van esély természetes szülésre.

Ezt tapasztalatból írom, ikreket szültem természetes úton,igaz első babák,de volt elöttem pár példa az orvosok hozzáállását illetően, hogy hogyan is vélekednek az ikerszülés-ikerszületésről....

Hány hetes vagy?

2011. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!