Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » HELP! Baby born fiú pisilős...

HELP! Baby born fiú pisilős baba, vagy baby born első fürdetős babám, vagy baby born ikrek babák ikres babakocsival?

Figyelt kérdés

1,5 éves kislánynak, az érdekelne, hogy szerintetek az hogy fiú babát kapna hogyan hatna rá, vagy ha egyszerre kettőt azaz ikreket.

Lehet hülyeséget kérdezek, de nem tudom,hogy legyen egy babácskája amit ölelgethet, vagy itt van a fiú baba amihez egy csomó kiegészítő is van (cumi stb) vagy az ikrek babakocsival..

Értitek....

:)


2010. okt. 13. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

szia,

az én lányom 16 hónapos.nemrégen kapott egy ilyen fürdetős babát és nagyon szereti.vízbe még nem vitte ugyan,de bele teszi a kiskádba visz neki játékokat ölelgeti.szóval nekünk ez bevált :)

a többit nem ismerem sajnos.

2010. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm, én is azzal szemezek inkább!

2010. okt. 13. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiknek nagyon fog örülni, én a napokban láttam élőben az ikres-babakocsis verziót és nagyon szupi, nekem nagyon tetszett.........
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyi! én szertném megkérdezni hogy a fiú baby born bab valóban kukacos??

én is babválasztás előtt állok! nekem is a fürdetős jön be.. beszélni majd beszél hozzá a lányom:)

2010. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi elgépelgettem de remélem érthető volt a kérdés:)
2010. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszokat!

Nem tudom, hogy a fiú baba kukacos -e engem is érdekelne!

És az első válaszoló légyszi írd meg, hogy a fürdetős baba keménytestű-e vagy puha és hogy pontosan milyen kiegészítők voltak hozzá. Köszi

Az ikres kocsit én is láttam élőben és nekem is tetszett, most ez fog dönteni, hogy a fürdetős az puha testű-e mert az ikrek azok.

Köszi mindenkinek előre is és utólag is a válaszokat!:)

2010. okt. 17. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:

szia,

első vagyok.a baba teste puha,olyan mintha sok kis golyó lenne benne talán..a feje,kar,láb gumiból van,de nagyon jól ölelhető :) hogy mi volt hozzá..huhh nem tudom már pontosan mert hamar összekutyulódtak mással,de egy kiszedő törülköző,kiskád és egy pici törülköző azt hiszem,mondjuk azzal a lánykám leginkább bútorokat törülget :) de nagyon szereti

2010. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó (első)!:)

Köszi a gyors választ, már csak azt nem értem, ha puha a teste akkor hogyan fürdik? Vagy ez csak illúzió? Egyébként örülök, ha puha a teste!

Köszönöm mégegyszer!!

2010. okt. 17. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:

szia,

itt az első-utolsó :)

kiszárad a teste fürdés után-egy ismerősöm már vitte vízbe is a babát,babaúszásra is ezzel járnak,és kiszárad-gondolom azért olyan bogyószerű a töltet benne :)

mi még nem pancsoltunk vele,mert mostanában a lánykámnak zuhanyoznia kell (sajnos ekcémás lett)

Remélem szeretni fogjátok Ti is :)

2010. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked! Tényleg nagyon aranyos vagy!!:)

Meggyőztél!!!:)

Üdv!

2010. okt. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!