Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csalódtatok már annyira...

Csalódtatok már annyira fogadott orvosban, hogy meggondoltátok a hálapénz adását?

Figyelt kérdés

Az enyém a szülésem időpontjában szabadságra ment. ezt elfogadtam, mert a mi városunkban csak akkor jöhetett volna be szülést levezetni , az munkaidőben zajlott volna le.

Ellenben a kórházban miután bementem akad egy kis bonyodalom, amely nekem mindenórás mamának nagy stresszt okozott. Hívtam telefonon, tényleg csak egy kérdésem lett volna. Nem vette fel, csak üzent, hogy a szabadsága után elérhető lesz.

Végül is a szülést levezető doktornak " honoráltam" a munkáját, annak ellenére, hogy kilenc hónapon át a másikhoz jártam.


2009. máj. 14. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2009. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is igy tettem volna!
2009. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ment be a szülést levezetni, miért adnál neki pénzt? Gondolom a 9 hónap alatt kifizetted a rendelésein a kezeléseket, számlát nem kaptál...
2009. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást, de úgy éreztem meg kel kérdeznem, mert még mindíg eszembe jut és lelkifurdalás is előfordul. Úgy érzem " adósa" vagyok.

Vegyesen jártam terhesgondozásra. Volt, hogy a magánrendelőjébe, volt, hogy az SZTK-ba. Tulajdonképpen mindvégig rendes volt, éppen ezért okozott csalódást, hogy pont a kritikus időszakban eltünt, amit nem is tőle tudtam meg hanem más kismamáktól, illetve, hogy nem volt hajlandó telefonon keresztül szóba állni velem.

Megértem, hogy nekik is kell a szabadság, viszont olyan hivatás az övék, ahol úgy gondolnám, hogy a terhes mamáikról tudják, hogy minden anyának a saját szülése a legfontosabb a világon.

2009. máj. 14. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem adtam volna neki pénzt.

Amúgy megkérdezhetem, hogy ez melyik város, hol van ez a rendszer?

2009. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Az Én dokim a söpf merei korház igazgatója volt. Nagyon jó doki. 14000ft volt alkalmanként a terhesgonozás. 100000ft kért a szülésért. Többször is mondta ne aggodjak nem tünik el. És hát elment szabira. Ügyeletes dokinál szűltem aki az utolsó pillanatig hívogadta, hogy hazajön e. Én is neki fizettem nem is keveset. A méhszájam berepedt, a hüvelyfalam úgyszintén, a gyereknek meg eltört a kulcscsontja. Vissza mentem még hozzá, hát szeme szája elált hogy nézek ki, de nem mondta. Azóta megoldott egy helyetesítést. Szép mi!!!!
2009. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt a doki szívbajos, ha 14 ezret elkért, plusz még 100 ezret a szülésért!

A kérdezőnek üzenem, hogy én nem hogy nem adnék pénzt, hannem elküldeném a jó francsa akedves doktor urat.

Én főorvosnál szültem 2 hónapja, nála 7E a terhesgondozás, a többi szóba sem került.

És nem rendelt be fölöslegesen a terhesgondozásra, mert beszéltem olyannal, akit a dokjai 2 hetente hívott be, alkalmanként 9 ezer forintért és utána a szülésnél meg tök bunkó volt.

(megjegyzem nekem baromira uunszimpatikusak azok az orvosok, akik megmondják, hogy a terhesgondozás mellet,még x összeget is elvárnak)

2009. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szombathelyen vezette be a kórházigazgató azt, hogy pihenőidőben nem jöhet be szülést levezetni nőgyógyász. alapos oka volt rá, ezzel itt mindnyájan tisztában vagyunk.

Én délután szültem, úgyhogy simán bejöhetett volna a doki.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2009. máj. 15. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!


én is szhelyen fogok szülni,irhatok privátot neked?

2009. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen.

Várom a leveled.

2009. máj. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!