Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi pánikos kismamák...

Nyíregyházi pánikos kismamák tudtok orvost ajánlani?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Tervezzük a babát a párommal. Pánikos vagyok és sajnos a "dilidokim" azt mondja nem mindegyik szülész veszi ezt a betegséget komolyan. Ha pánikos vagy és terhes, vagy szültél már, várom tapasztalatodat. olyan orvost keresek aki elfogadja a pánikot, figyelemmel is tartja, megkülönbözteti és nem fogja rá a hisztire, s nem pénzéhhes...sokat várok el esetleg?


köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 15. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fej orvos, akit ismerek Dr Rácz Krisztina. Nagyon nagy tudása van és emberileg nagyon jó a hozzáállása a betegeihez. Azt nem tudom, hogy volt-e már pánikbeteg páciense. Csupa jót hallottam eddig róla és nagyon sokan járnak hozzá.

Remélem, segítettem. :-)

2009. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, róla még nem hallottam....vizsgálatra mindig SZTK alapon jártam...akik szimpatikusak voltak akkor: Dr. Medve, Dr. Felföldi, Dr. Seres Andrea.


Sajnos nem vagyunk anyagilag jól elengedve, ráadásul a férjem nagyon ellenzi a hálapénzt is! Így esetleg max 40ezer körül tudnánk a zsebbe csúsztatni, de ez is a plafon.

2009. máj. 15. 09:57
 3/8 A kérdező kommentje:
S még valami: volt olyan hogy valaki felkért egy dokit, ám SZTK alapon járt hozzá kórházba vizsgálatokra, és a szülésre felkérte őt? vagyha fogadunk dokit akkor kötelezően magánra kell járni? mert azt nem bírnánk anyagilag! :-(
2009. máj. 15. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Seres Andre nekem is nagyon szimpatikus, én is voltam már nála többször is, de még gyerekem nincs és ha ott tartanék nem tudom kit választanék. Javaslom járj felváltva hol a magán rendelőbe, hol az SZTK-ba, de ha felfogadsz valakit, csak az SZTK nem fog menni. Egyrészt ott ülhetsz olykor délelőttöket. A Rácz Judit nevét még soha nem hallottam, nekem gyanús, hogy nem Nyíregyházára gondolt az illető, és nem itt rendel.
2009. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
.....bocsánat Rácz Krisztina.....
2009. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy őszintén...hogyan bírjátok anyagilag ezeket a kiadásokat? az orvosok ennyire pénzéhesek lennének?csak az számít?képesek (amiket olvasok) olykor 100ezret is elkérni?/elvenni?
2009. máj. 15. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Elolvastam a kérdést, amire válaszoltam. Természetesen nyíregyházi Dr Rácz Krisztina.

Az biztos, hogy Dr. Medve László túl nagy szaktekintély ahhoz, hogy olcsón dolgozzon.

2009. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! a Rácz krisztina itt rendel Nyíregyházán, magánrendelése a Sipkay iskolátol nem messze van. Ha gondolod irj privit, és elküldöm a számát:). Annyi van, hogy ö most nem dolgozik a kórházban, mert gyesen van a gyerekeivel decemberig, és addig csak magánrendelésére tudsz menni,Én tavaly voltam nála, és akkor ezt mondta! Nagyon aranyos, kedves, csak ajánlani tudom! Remélem segítettem!
2009. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!