Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák! Milyen...

Nyíregyházi kismamák! Milyen szobát ajánlotok? Mit kell vinni a picinek, ha baba-mama szobába mennék? Lehet-e saját ruciba? Kitolhatom ha nagyon fáradt vagyok? Kell-e tanfolyamra menni ha apás szülést akarunk? És bármi ami eszetekbe jut!

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm mindenkinek előre, aki válaszol!
2009. júl. 20. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen külön szobák nagyon drágák!8 ezer ft egy napra!De erről nem tudok sokat!

Azt tudom,hogy az apás szüléshez kell tanfolyam,azt hiszem pár napos,max. 1 hetes!A babának normál szobában nem kell vinni semmit,kapsz pelust is és a pelenkázóban van popsikrém és minden ami kell!Ruhát pedig ott adnak rá!Hála az égnek,ebben a kórházban figyelnek a mamákra szoptatásnál,így mindenre megtanítanak!

2009. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként nem alapítványi szobára gondoltam,hanem olyan szobára ahol a baba velünk van és többen vagyunk.

2009. júl. 20. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Én alapítványiban voltam, tavaly aug-ban szültem. 10.000 Ft egy éjszaka. Ha megteheted, csak ajánlani tudom. Ott volt velem a baba egész nap és ha kértem éjszakára elvitték. A látogatók is bejöhettek, így nem nekem kellett mászkálni kifelé és picit is láthatták. Te is korházi hálóingben vagy és a babának is adják a ruhát. Pelust azt adnak rendesen, popsikrém is van, ( adnak Sudocrem mintát a csomagba amit kapsz) popsitörlőt is adnak, de nekem az kevés volt, így azt vihetsz. Mi voltunk papás tanfolyamon, 3 alkalom az egész. De végül császárztak, amit egyáltalán nem bánok. Te a room-ing szobára gondolsz, ott többen ha jól tudom max. 6-an vannak egy szobába. Ott azt mondták, hogy éjjel-nappal veled van a baba és nem veszik be ha mondod. Én azt nem tartom jónak, mert lehet az én babám pont aludna, mikor rázendít a szomszéd baba, és a következő erre és akkor már az enyém is. Így se a baba se Te nem tudsz pihenni. Persz ha kifogsz egy kevés létszámú szobát és hozzá angyal babákat az más. De ilyen nagyon ritka, mondhatni csak a mesében van.

Ha van kérdésed még szívesen válaszolok rá.

Hány hetes vagy? Van dokid?

2009. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy,köszönöm.

32 hetes vagyok,a dokim Orosz László.

A szobáról annyit,hogy éppen megtehetném, hogy alapítványiba megyek,de félek,hogy egyedül nem fog menni,még az első baba.De elgondolkodom még rajta.

Te mikor szültél?Kisfiú vagy kislány?

2009. júl. 20. 18:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs, most látom, hogy aug.-ban.
2009. júl. 20. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igen most aug-ban lesz éves a kisfiam. Olyan gyorsan elrepül ez az egy év!! Hol van már az én pici babám. Már olyan "nagy fiú" szaládgál, kipakolja a fiókat, stb. Nekem is első baba, de én első perctől az alapítványiba akartam, igaz én már sok babánál "anyáskodtam" így tudtam mit kell csinálni. De félj nagyon aranyosak a csecsemősök és mindent elmagyaráznak, köldökápolás, peluscsere, stb. Nyugodtan kérdezz tőlük. Na jó nem mondom, hogy egy kis plusz pénztől nem lesznek még kedvesebbek:))

Meg anyukád is bemehet és majd segít. Nekem Dr. Pap Károly a dokim.

Gondolom már megvettél többé kevésbé mindent.

Szép napokat Neked!

2009. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy "de ne félj".
2009. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindent nagyon szépen köszönök!Aranyos vagy.Sok boldogságot!
2009. júl. 21. 16:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam azokon amiket írtál és lehet,hogy én is alapítványi szobába mennék.De kinek és mikor kell szólni?Tényleg bejöhet hozzám bárki?
2009. júl. 22. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a dokimnak szoltam, hogy alapítványit szeretnék és ő intézkedett, meg volt szülésznőm is és mikor reggel bementünk szülni akkor ő is szólt rögtön, hogy nekem majd kell egy alapítványi. Persze, minden látogató bemehet hozzád, csak a zöld köpenyt kell felvenniük, és cipővédőt húzni, az én férjem reggeltől estig ott volt velem, ami nagyon sokat jelentett és nagyon jó volt. Sőt még ott is aludhat veled, ha akarod. De ez ritkán fordul elő azt mondták.
2009. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!