Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobai egyszer használato...

Szülőszobai egyszer használatos öltözet - mit takar? Vett, használt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Egy webáruházban láttam, de sajna nincs róla kép. Azért érdekelne, mert a kórházban, ahol szülni fogok, nem adnak hálóinget.


Tudom, hogy a legegyszerűbb a webáruház megkérdezése lenne, de inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének, mint a sales szöveg :)


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2011. dec. 7. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldobhatós papír ruha. Teljesen felesleges. Vigyél be egy elöl nyitható hálóinget (gombos). Semmi baja nem lesz, még csak össze sem koszolódik, mivel a melledig felhúzzák szülés közben. Teljesen feleslegesek az ilyen kiadások.
2011. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a "papír" zöld ruha, aminek van ujja, hátul kell összekötni és van hozzá naci is.. Mint a dokiknak, abban műtenek. Olyat kapott a férjem is, mikor bejött a szülésre, csak alsógatya volt alatta.
2011. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig egy-egy a két dologra amire tippeltem :)
2011. dec. 7. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Szombathelyen szültem,ott a kórházban kellett venni a férjemnek ilyen egyszer használatos ruhát,mert csak abban jöhetett be a szülőszobára.
2011. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Az más, amit az utánam lévők mondanak. Az a zöld színű háló szerű anyagból készült (mint a műtős sapka) azt annak kell megvenni, aki bemegy veled szülni, de ha jól értelmeztem, akkor itt neked kell a szülőszobára, szülés közben! Ez is olyan, de nem nadrágos, hanem egy egyszer használatos hálóing. Ugyanaz a funkció, más kinézet. Erre írtam, hogy semmi értelme mivel a hálóinged is tiszta marad.
2011. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én azt hittem ez valami eldobhatós hálóing! :D


Köszi mindenkinek, szép estét! :)

2011. dec. 7. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk apának kellett venni eldobhatós ruhát, abban jöhetett csak be. anyának tényleg felesleges, ha ez neki készült.
2011. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ Neked is! :)
2011. dec. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!