Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többgyerekes anyukák, nem...

Többgyerekes anyukák, nem féltetek jobban a második szüléstől/császártól, mint az elsőtől?

Figyelt kérdés
Én most nagyon félek, ezt az elsőnél nem éreztem. Bennem van az az érzés, hogy mi lesz a kislányommal, ha vele valami történik, és ezt az érzést nem tudom magamból kiirtani. Más is érzett így? Ez természetes lehet?
2011. dec. 10. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel eléggé megszenvedtem, végül császár lett. A másodiknál attól féltem, mi lesz, ha megint nagyon elhúzódik, és nem akarnak megszászározni, és baja lesz a babámnak. Ő olyan gyorsan jött, hogy megijedni se volt időm, sürgősségi császár lett. A műtét után attól féltem, megint hetekig kínlódok majd. De nem! Sokkal hamarabb felépültem, mint először.

Szerintem normális, ha aggódsz.

2011. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
megcsászározni- csak elírtam
2011. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! :-)
2011. dec. 12. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!