Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a szülés Soproni...

Hogyan zajlik a szülés Soproni kórházba ha nincs fogadott dokid?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem szültem...

Az ügyeletesnél szülsz, ha mákod van, rendes doki lesz az ügyeletes, mint mondjuk a Peitl.Ő pl rendesen foglalkozik az emberrel akkor is, ha nem fogadott dokid.

Amúgy engem is érdekelnének további válaszok.

Milyenek a dokik.

2011. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Peilt egyáltalán nem ajánlom, pont, hogy eléggé nemtörődöm, hangulatember...Karazmát dicsérik nagyon egyébként, sok kismamája van.
2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim. Már bent volt nálam a dokim, mikor megérkezett egy másik kismama. Hívták az ügyeletest (éjjel volt, épp pihent), hogy vizsgálja meg. Először nem akart menni, mondta, hogy nézze meg az én behívott dokim. Nem akart felkelni. Azért mégiscsak sikerült neki és megvizsgálta a kismamát.

Egyébként a másik kismamának is volt fogadott dokija, persze később behívták.

Szerintem dokifüggő. A többség azért normális.

2011. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az ügyeletes visszament utána pihenni, pedig a fogadott dokit csak órákkal később hívták be.

Az én orvosom nézegetett addig rá, hogy jól van-e.

2011. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló, és ki volt az ügyeletes akkor?
2011. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szilveszter doktor úr. De ez lassan 3 éves story. Azóta biztosan kipihente már magát. :)
2011. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és ki volt a fogadott dokija? (a sz.p. amúgy ilyen, én is hallottam már róla :))
2011. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ő ilyen.

Akkor a Karazmánál szültem. Azóta szültem a Peitlnél is. Mindkettő normális volt, bár sok pátyolgatásra egyik szülésnél sem volt szükségem.

2011. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a hídas gábor az milyen nem ismeritek? én nem fogadtam meg de ha bennt lesz akkor én nála fogok szülni
2011. dec. 17. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidas nagyon rendes, kedves. Peitl ügyes, ő is rendes, de nem mézesmázos. Szilveszter, Berkes inkább hagyjuk, Rada sztem hanyagolható szintén. Karazma meg egy báb. Én nála szültem. Fosik mindenkitől.
2011. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!