Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosom van,5ezer...

Fogadott orvosom van,5ezer forint egy vizsgálat, de a szülésnél max.15-20ezer forintot tudunk neki adni, ez nem ciki?

Figyelt kérdés
MIndenképp akartunk fogadott orvost, azt hallottuk róla, hogy nem szab meg árat szülésnél, és nem is pénzéhes, igaz a vizsgálatok 5ezer forintba kerülnek. 5 héten belül szülni fogok, de nem tudunk többet adni neki 15ezernél, nagyon max 20ezret. nem fog emiatt lenézni vagy leszólni, hogy akkor nem kellett volna fogadni orvost? (igaz eddig aranyos rendes orvosnak ismertem meg)
2011. nov. 30. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Az a ciki, hogy ami alanyi jogon jár, azért te pénzt adsz, és a hozzád hasonló emberek miatt k.urvulnak el az orvosok!Szerintem 3 havi fizetésed add oda, mert már úgy is mindegy!!!!
2011. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Én biztos, hogy nem fogadnék, ha nem engedhetném meg magamnak. Mondjuk én amúgy sem fogadtam. Ha meg szűkös a kassza, biztos lenne jobb helye annak a pénznek, ha megszületik a baba.

Szerintem mondd meg az orvosnak, hogy sajnos úgy álltok, hogy nem tudsz neki adni (vagy ha mindenképp, akkor mondd meg, hogy ennyit tudsz) így is vállal-e. Így tiszta.

2011. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem ciki!!!!!végig fizettél szóval már ìgy is eleget kapott!!előzőtöl kérdezném, hogy te sem fizetsz érte,mert én nem fogok!jó lesz nekem az ügyeletes orvos is!ha meg fizetnék akkor is csak a szülésznőnek!
2011. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki szerintem.Nekem is fogadott orvosom van 10kér alkalmanként.kb 2 hetem van még én sem adok többet 30-40nék pedig programozott császár lesz.Ennyit tudunk és kész gyereket meg nem teszi vissza.Én dokim se mond árat ezért választottam őt.Igaz a havi 10 nem kevés de mindent ő csinál UH CTG és rendelőbe csak a kötelező vérvétel miatt mentem.Mindenki annyit ad amennyit tud!!!!!
2011. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
12:36os vagyok elsőnek írtam
2011. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyan a második vagyok, de leírom. Én kétszer szültem, egyszer sem fizettem. Magánrendelésre jártam, alkalmanként 8000 Ft-ot fizettem. Szülésért már nem fizettem volna. Ügyeletesnél szültem, mindenki rendes, normális volt velem.

Amúgy sem az orvos szül, hanem te, és aki még sokat segít, az a szülésznő. Az orvos akkor van ott, ha baj van (de nem szeretném azt hinni, hogy ez esetben azért ne látna el rendesen, mert nem fizetek neki), illetve ő varr, ha van mit.

Még annyi, hogy én a gyerekemmel szemben éreztem volna rosszul magam, ha 50-100 ezreket fizetek a szülésért, ahelyett, hogy rákölteném.

2011. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elég a 15ezer neki.
2011. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Miért is kéne neki szólni bármiről, pláne nem előre. Kutya kötelessége. Nem tudja, hogy mit rejt a boríték, vissza meg nem teszi a babát.
2011. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok!

Nekem 20 ezer forint volt az egész terhességem!Ebből 10 ezer a 4D-s UH!A másik 10est a szülésnél kellett adnom, mert kitalálták nekem, hogy nincs orvos aki beadja az edát, és kéne egy kis segítség, hogy átjöjjön a szülészetre!Oxival szültem, burkot repesztettek, indított volt, szörnyű fájdalmaim voltak, és ha épp nincs nálunk pénz hagytak volna még ott szenvedni!És ez mind azért mert sok kedves anyuka szórja a pénzt az orvosoknak.Kettőnk bruttó bevételéből havonta 50ezer forintot von minimum a TB!!!Ez nem elég?Ha kézbe kapnám, akkor én is odaadnám annak aki megérdemli!!De én nem azért szültem gyereket, hogy valakinek álljam a nyaralását, hanem, hogy boldogok legyünk!És az, hogy sz.ar a rendszer az nem az én hibám!

2011. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
De neked kedves első miért fáj,ha valaki megengedheti magának. Ha te nem, hát nem. De van,aki nem a gyereke elől veszi el!
2011. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!