Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés a Szent Istvánban, dr...

Szülés a Szent Istvánban, dr Lengyel Máriánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

minden érdekelne a kórházzal és a Doktornővel kapcsolatban:)

Köszönöm


2011. dec. 12. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán volt szimpi.Eléggé flegmának,"ki ha én nem" típusnak tűnt,bár mondom,egyszer voltam nála..Viszont neten is nagyon sok negatívot olvastam utána róla,így elég hamar elvetettem,hogy őt választom..
2012. jan. 20. 15:06
 12/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentem,dr Szőczei Beátára vonatkozik,mielőbb valaki félreértené!
2012. jan. 20. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Én vagyok,aki "kampányolt" a Szőczei doktornő mellett.Ám megingattál...olvastam a Pop doktornőről,és lehet,hogy átpártolok hozzá.Ennek több oka is van:a G1 intézet színvonalilag profi,és a Beánál sem kerül kevesebbe egy vizit.Ráadásul távolságilag pont annyi.Arról nem is beszélve,hogy a Hajdú Barbi szülésznővel szüleszt együtt(a Pop doktornő is),és én Vele maximálisan elégedett vagyok(őt nem igazán szeretném lecserélni).Azt kérdezném,hogy mit értettél az alatt,hogy drága?Mennyi a tarifája szülésnél?Vagy ezt a G1 áraira értetted?
2012. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia:)


Lengyel Mária dr.nő tarifájához képest,azért drágább(ott 8 e ft egy vizsgálat,szülésnél nem mond árat).

Pop dr.nőnél azt hiszem 15 e ft körül volt egy vizsgálat,és úgy tudom kb.10x illik adni szülésnél.

Nem is sajnáltam volna rá,félre ne értsd,a nagyobb gond az volt,hogy nem volt hozzá időpont csak 5 héttel később,ráadásul beszéltem vele telefonon,azt mondta,hogy a szülés várható időpontjára már nagyon tele van,így nem is tudna elvállalni.Így maradtam Lengyel dr.nőnél,de nem bánom,mert nagyon elégedett vagyok:)

2012. jan. 20. 21:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.Nem,egyáltalán nem értettem félre,nem gondoltam,hogy nem "akarsz" fizetni a szülésért!Mondjuk én a Beánál is rákérdeztem-mint írtam neki is 15000 ft a magánrendelésén egy alkalom-és Ő 70000 ft-ot kért a szülésért.Na,ha eljutok hozzá(akár csak sima nőgyógyászati vizsgálat és rákszűrés céljából)rákérdezek,hogy mennyiért vállalna szülés levezetést.
2012. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi?
2014. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!