Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült/szül valaki mostanában...

Szült/szül valaki mostanában Jászberényben?

Figyelt kérdés

Friss tapasztalatokat szeretnék hallani az új körülményekről!Ha igen kinél, hogyan? Miket kérnek, hogy vigyél magaddal? stb.

Illetve ha tud segíteni, hogy NST-re hol kell időpontot kérni majd?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2011. dec. 13. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én 7 hete szültem ott, Dr Fehér Andrásnál, szülésznőm Szűcs Kata volt simán szültem. Mindkettővel megvoltam teljes mértékben elégedve.A körülmények jók, nekem megfelelt. :D

kérni papír vattát kérnek szülés napján és utána használhatsz betétet. de én nekem a papír vattába tekert vatta tökéletes volt, óckodtam tőle de bevált első napokba felturbóztam egy nagy tena betéttel és tuti nem áztam át.

nst időpontot pedig a szülészet ajtónál a lépcső mellett kell becsengetni és mondani h szeretnél időpontot, utána meg vagy kérded h mikor jöhetsz ismét vagy pedig mondja automatikusan h ekkor meg ekkor.

kérdezz nyugodtan. hány hetes vagy?

2011. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Először is gratulálok a kisbabádhoz, mi lett a kis jövevény? :-)

Köszönöm a válaszaodat is, hasznos volt. Én dr. Dalloshoz járok, most vagyok 35 hetes, és az első NST-m helyben lesz a SZTK-ban jövő héten, utána pedig leállnak az ünnepek miatt, azért kérdeztem, hogy ez hogy működik Berényben majd. De gondolom telefonon is tudnak időpontot adni úgy, hogy a dokim is benn legyen aznap.

Ha szabad kérdeznem, magától indult meg a szülésed és bementetek? Van már egy kisfiam, akinél burokrepesztésem volt egy vizsgálatot követően, és utána sokáig tartott az egész, most jó lenne ha magától mennének a dolgok, és itthon kezdődnének.

A kórtermek milyenek, hány férőhelyesek? A régiben volt, ahol 8 kismama feküdt, ami elég kényelmetlen volt tusolás, wc használat szempontjából. Szülésznőt is fogadtad, vagy csak pont ő volt benn? Hány napot kellett maradnotok?

A "bababemutatás" hogyan történik, illetve a látogatásra hogy van lehetőség?

Köszi, ha megint írsz! És minden jót kívánok nektek!

Meja

2011. dec. 14. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én is gratulálok a pocak lakóhoz :)

nekem első gyermek

Itthon indultak meg a fájások, hajnal kettőkor, 4re a kórházba voltunk mer végig 5 perces fájásaim voltak, már mire beértünk bő 2 ujjnyira voltam tágulva.5kor hívtuk a dokit, beért fél hétre és mikor megvizsgált már teljesen ki voltam tágulva, így 7 előtt burkot repesztett és onnan begyorsultak a dolgok annyira hogy 7:32 megszületett kisfiam Balázs 3500gr és 56 cm-vel.

A kórtermek max 5 férőhelyesek, minden szobához van külön fürdő és Wc, nagyon kényelmesek, a szobák is szépek.

Igen a szülésznőt már ismertem régebbről (volt egy missed ab. műtétem, elnyúlt petezsák miatt és így nem fejlődött benne semmi, és hematómám is volt, mindez 6 hetesen történt előzőnél) és most meg tudtam hogy majd őt szeretném. 26 hetesen befektettek mert terhességi cukrom volt és ott beszéltem vele. A sinán szülők 4 napot vannak bent, a császároson pedig 5. én hétfőn szültem de szombaton engedtek csak haza mivel besárgult a drágám, szerdán.

a babamutatás Tv-n zajlik, ahogy van a labor gondolom tudod hol van a másodikon, az elsőn meg a szülészet, na ott van egy kis hely 2 paddal, ott be kell csengetni, mondani a baba nevét és mutatják addig amíg ismét be nem csenget más és kér egy másik babát. mindennap 16 és 17 között van babamutatás, van mikor sokan szoktak lenni. mi hozzánk csak egyszer jött be a férjem apóssal és kértük, de inkább én a fényképező gépet bevittem és mikor másnap jött a férjem odaadtam és itthon tudta gépen mutatni nekik.

facen fenn vagy? ott többet beszélhetünk ha gondolod! hol laksz ha megkérdezhetem? én Nagykáta.

Üdv Móni :)kitartást

2011. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!