Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki mostanaban a...

Szult valaki mostanaban a Szent Imre korhazban?

Figyelt kérdés

Erdekelne, hogy mik voltak a tapasztalatok....Veled lehetett a Baba? Noverkek milyenek voltak? Kinel szultel?

Koszonom a valaszokat! :)


2011. nov. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hú, elég hosszú lenne...

röviden:

dokik, szülésznők tünemények, egy élmény volt a szülés. a kórház is nagyon korrekt, tényleg baba-mama barát.

újszülött részen: nekem a csecsemős nővérekkel rossz a tapasztalatom (tisztelet a kivételnek, de a többségben semmi segítőkészség nincs. a lényeg, hogy mindent meg kell kérdezni, kérni, és akkor sem biztos, hogy segítenek.)


de a baba veled lehet folyton (mondjuk ha látogatók jönnek, vagy zuhanyzol, akkor érdemes bevinni a nővérekhez, de minden más időben együtt lehettek).

nekem 4 napot kellett bennt lennem, nagyon jó volt már hazajönni.


ez 2010.júliusában volt, ápr.végén megyek ismét!

2011. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az előttem lévő, nekem is kb ezek a tapasztalataim.

Dokik, szülésznők kedvesek, segítőkészek, a csecsemősök meg az ellentettje! Senki nem segített a szoptatással sem, pedig a 2. napon már megindult a tejem! Csak egy fejőgépet adtak oda, és üveget!

De a baba végig veled lehet! Viszont senki sem jöhet be hozzád a szobába, a szülészet ajtajáig tolhatod ki a picit, a látogatók kintről nézhetik meg az üvegajtón keresztül, neked meg ki kell menni, ha találkozni akarsz velük.

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csucsuka 1 válasza:
Kedves Kismamák! Nem tul rég szültem a Szent Imre kórházban,fogadott orvosom Barna Péter volt,aki elfelejtett szólni hogy a szülésem idejében,ö nem elérhetö.A terhesgondozása nem az olcsó kategóriába tartozik,joggal vártam volna,hogy erröl,a számomra fontos információról, idöben tájékoztasson.Sajnos az apjához kerültem,( Barna István )illetve neki "adott"át....Én ilyen orvost még nem láttam,rosszindulatú megjegyzései voltak fájdalmaim közben...pl: maga nem készült fel a szülésére????csak tudja hogy ezzel jár??? mindezt olyan hangnemben hogy az valami botrány! Hogyan lehet felkészülni egy szülésre? Ideges volt,mogorva, ugy éreztem,ez az orvos mintha már gyülölné a nöket....Azért a férjem hálapénzét jó mélyre rakta...mindegy.Azért azt még leírnám,varrat szedés közben felszisszentem,mire gunyorosan mejegyezte: eeenyire fááááj????Akkor minek akar hazamenni???Ha ennyire fááááj maradjon itt,ne akarjon elmenni....a többi nem orvoshoz méltó megnyilvánulásait már le sem irom..Hab a tortán,hogy miután visszaérkezett a kedves fia a nyaralásából,be sem nézett a szobánkba hogy vagyunk,pedig 9 hónapig lapáttal toltuk a pénzt a magánrendelöjébe...Szóval kedves Kismamák,ha okosak vagytok ezt a két "orvost "messzire elkerülitek!!!!!!
2011. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom, Kedves Utolso hogy ilyen rossz elmenyed van! Sajnos el tudom kepzelni, hogy Ennyire bunkok voltak Veled! De nyugtassatok meg.....ez orvos fuggo ugye? :)
2011. dec. 1. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, eddig 2 orvossal volt tapasztalatom+húgomnak 1gyel, azaok mind tündérek!
2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!