Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tényleges fájások milyenek?...

A tényleges fájások milyenek? Jóslóim már vannak jó ideje, a tényleges fájások is ilyenek lesznek (menszi szerű fájás/görcs) csak sokkal erősebb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is sokat gondolkodtam, meg utána olvastam, ahol csak tudtam. Van egy jó oldal, ajánlom Neked is, ott táblázatban összefoglalták, hogy mi a különbség a jósló és a tényleges fájások között. Szerintem jó ábrák is vannak meg beszámolók. Ha gondolod, nézd meg!

[link]

Ingyenes a regisztráció és a tanfolyamot érdemes átolvasgatni, nagyon jó dolgok vannak benne:)

2009. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt, csak rendszeresen jött:-)
2009. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat agyaltam, de ha a fájások igaziak lesznek akkor azt észre fogod venni. Rögtön tudni fogod akkor hogy ezek igaziak. Nagy a különbség és valóban sokkal jobban fáj.
2009. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

először ugyanolyan lesz, csak észreveszed, hogy rendszeresen jönnek, na aztán megváltozik a fájás erőssége nálam úgy az 5percesek körül, na azt már tudni fogod hogy ez már az. Az igazi fájások pedig a jóslókhoz képest rettenetesek, nem akarlak ilyesztegetni, de nagyon fáj, a kitolás már sokkal jobb (volt nekem)

Könnyű szülést

2009. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!