Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a menstruációs görcs?

Milyen a menstruációs görcs?

Figyelt kérdés

Azt mondják figyeljek rá, de nem tudom, hogy mit kellene éreznem olyankor. Hasonlít a "mindjárt megjön érzés"-hez?

Jajjjj... remélem, felismerem, ha itt az idő...

Azt se tudom, hogy volt-e már jósló fájásom :((


Üdv: 37 hetes km.


2011. febr. 17. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fel fogod ismerni, az úgy tud fájni, mint mensikor, de kb. 10-szer erősebben!
2011. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem nem fáj "menzikor"! Nem tudom, milyen az a fájdalom - soha nem éreztem.
2011. febr. 17. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorgörcsöd volt már? Na ez hasonló. Csak lejjebb és jobban fáj.
2011. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: fel fogod ismerni, nyugi! Ha fáj és elmész zuhanyozni, majd elmúlik, akkor jóslód volt. Ha nem múlik el, akkor eljött az idő.
2011. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges aggódnod. Eléggé fog fájni ahhoz, hogy tudd. Nagy valószínűséggel a magzatvíz is elfolyik, szóval elég egyértelmű ha egy gyerek jönni akar.
2011. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan, mint a hasmenéses görcs?
2011. febr. 17. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, olyasmi.
2011. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább, mint a vesegörcs.
2011. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős hascsikarás-féle fájdalom volt. Én sem hittem, hogy szülni fogok, mert vártam a tipikus mensi görcsöket. Hát olyanok nem jöttek. Amikor már 5 percenként jöttek ezek a fájdalmak kezdtem gyanakodni és indultunk a kórházba, úgy voltam vele, hogy legalább megnéznek mi lehet. Pár óra múlva megszültem :o)
2011. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg hátulról a derekamból indult, övszerűen előre sugárzott az alhasamba szüléskor. Volt, hogy a combomig is. Először tompa fájdalom, aztán egyre élesebb lesz. Fel fogod ismerni, mindenki felismeri.
2011. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!