Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is ilyen türelmetlen a...

Más is ilyen türelmetlen a 38. hét környékén?

Figyelt kérdés
Én állandóan magamat figyelgetem, hogy ez most a szülés előjele -e vajon? Már nagyon szeretném ha kibújna a manó!
2009. máj. 17. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó:)

Bár görcseim-fájdogálásaim vannak, de ezen kívül semmi...de én is nagyon várom már a picurt:)

2009. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én állandóan az ajtót bámultam állandó készenlétbe voltam azt hittem soha nem fogok már megszülni de még az a 9 hónap se tűnt olyan hosszúnak mint az a pár órás vajúdás nah az kegyetlen volt tudtam hogy nemsokára látni fogom és azt hittem soha nem jön el az az idő mikor azt mondja a doki hogy nah akkor lehet nyomni az a várakozás teljesen megőrjített

2009. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is allandoan a testem jelzesit figyelem, hatha most... de idaig semmi!Joslok vannak, neha a hasmenes is ramjon, de inkabb csak a babam szorakozik velem :-)
2009. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Már én is nagyon várom,hogy végre megfoghassam a kiscsimet:)!

Nagyon türelmetlen vagyok és már minden mozdulat nehéz!

Elkezdett vizesedni a lábam nehéznek érzem magam!

Már alig várom,hogy beinduljon a szülés!

Ti hogy érzitek magatokat?


38+1 hetes kismama

2009. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már idejét sem tudom annak mióta ácsingózok,hogy megszűljek végre.A 36. héttől már betegesen szülni akarok,mondván,hogy már mindene kifejlődött,idekint meg majd megnő.De még sajna mindig semmi.Minden kis fájásra odafigyelek,de még semmi.Már csak 6 nap van vissza a kiírtig.Úgy érzem sosem jön el az az idő mikor végre vállamra dobom a pakkot és azt mondom:INDULÁS SZÜLNI!:-(((
2009. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is elég türelmetlen vagyok, az éjszakák elég nyűgösek már, és most kezdenek a nappalok is azok lenni. Szerencsére minimálisan vizesedek, de a térdem piszkosul fáj. Egyre többet aggódok a babáért is, minden kis fájdalomnál az jár az eszemben, hogy most ez jó fájdalom, csak jósló vagy valami rosszat jelez? Jó lenne ha kinn lenne már a kislányom, de amilyen kis huncut még kihúzzuk ezt a 2 hetet tuti:) Üdv: 38 hetes kismama
2009. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen türelmetlen:) Én is minden fájásra, görcsre azt hiszem,hogy na majd most,de a doki szerint simán kihúzhatjuk a végéig. Nekem az ujjaim vizesednek,a lábam nem,de van hogy reggel nem tudom behajlítani,annyira fájnak,és a csuklóm is be van gyulladva, az nagyon tud fájni:(De már nem sok van hátra!:)
2009. máj. 17. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

türelmetlen, nyűgös, hisztis, hangulatingatag... stb...


Se fájás, se keményedés, se görcs, a doki szerint innen már bármi lehet, a férjem szerint max. 1 hetünk van, én meg úgy érzem, sosem lesz vége ennek a hónapnak. Szóval nem könnyű.

37+0 km.

2009. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!