Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne, hogy kinél milyen...

Érdekelne, hogy kinél milyen előjelei voltak a szülésnek? Csak néhány nappal hagytam el a kiírt időpontomat, de már igen türelmetlen vagyok, bizonyára más is van úgy ilyenkor, hogy minden apró jelet figyel, és mindenre azt hiszi, hogy ez már "az"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondhatok, hogy én is ilyen voltam, mindig azt gondoltam, hogy "hátha ez lesz az", de végül amikor tényleg beindult, az mindkét szülésemnél eltéveszthetetlen volt. (Főleg a másodiknál voltam nagyon bizonytalan).
2011. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huhh... 41+1-re született a kislányom.

A kiírt napon be kellett feküdnöm (ráadásul augusztusban, amikor otthon 25 fok volt, a kórházban majd' 40...)

Az én kislányom kétszer is csinált vaklármát... Hát azért enyhébbek voltak azok a fájások, mint a vajúdáskor (pedig akkor is olyan kilengések voltak az NST-n, hogy javasolták, hívjam a férjem, mert szülünk!)

2011. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én február 26-ra voltam kiírva és március 11-én született a kislányom.3-szor indítottak de semmi jele nem volt hogy ki akar bújni,ezért császár lett.
2011. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindhárom szülésnél egyértelmű jele volt: hasmenés előtte nap, befordulás, kedvetlenség:)
2011. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41. hétre született a kisfiam.2-szer próbálták indítani, 3.alkalomra sem lett siker és megcsászároztak,mert arccal szeretett volna jönni a kincsem.
2011. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy lesz előjele!Nekem semmi nem volt,kiírt után 3 nappal elfolyt este a magzatvizem és indulhattunk szülni.Én éreztem hogy aznap szülni fogok.
2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azt hiszem, már végén járok a türelmemnek, nem, mintha tehetnék valamit:-)
2011. júl. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!