Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet ezt idegekkel...

Hogy lehet ezt idegekkel bírni? Olyan türelmetlen vagyok.

Figyelt kérdés
Már az ismerős kismama is babázik, aki egy hónappal későbbre várta a babáját, mint mi. A férjem minden este teljes bizonytalanságban csomagolja a cuccait a munkahelyre, vajon kell-e majd, vagy szülünk végre?! A boltban már sikítófrászt kapok, mikor megkérdezik, mikorra várom a babámat, mire közlöm, hogy legkésőbb is egy héttel ezelőttre. Ma töltöttem be a 41. hetet a dokim szerint, azaz a 12.heti uh szerint. Menzi szerint pedig okt. 1-én kellett volna kibújnia. Értem én, hogy ezek nem pontos számítások, meg legyek türelemmel. De már nem bírok. Minden nap fájásaim vannak, idegőrlő, hogy 4-5 órát "vajúdgatok" 5 percesekkel, aztán mintha elvágnák. Tegnap mát indulni akartam a kórházba, de azt mondták ne menjek, csak mikor 2percesek lesznek. Egész éjjel szenvedtem hajnali 4ig, és tessék, 2percesek SOHA nem lettek... Mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. okt. 11. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyonis átérzem, hogy mit érzel. Az én kislányom a 42. hét előtt két nappal indult el kifelé :) Szombaton született, és ha nem indult volna el a szülés, akkor hétfőn megindították volna.

Nekem még csak jelek sem voltak, mint neked, jóslófájások meg ilyenek. Elhiszem, hogy nagyon várod már, hogy túl legyél rajta, és a kezedben tarthasd a babát, de hidd el, már nem sok idő! Az emberekkel meg ne foglalkozz, nagyon idegesítőek tudnak lenni!

Nemsokára megindul biztos, hiszen ezek már elég jó kis jóslófájások lehettek!


Minden jót, könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2011. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Reménykedek, minden nap úgy kelek, hogy talán ma már itt lesz. Indulásra készen, nagyfiam (2,5 éves) minden nap kérdezi, mikor jön elő a Patrik. Mivel második gyermek lesz, azt hittem tudom milyen a jósló meg a rendes fájás, és bizony ezek igaziak voltak, rendszeresek, erősebbek, és láss csodát... Ez a kisfiú nagyon megtréfált. Ma meg semmi. Mintha hónapok lennének még hátra.
2011. okt. 11. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


hát én bementem 40+ 4 hetesen 5 percesekkel a kórházba, és onnan már nem küldtek haza. Igaz ott előkészítés után elmúltak nekem is a fájások, de kaptam oxit, és onnantól 1 órán belül meglett a kisfiam. Holnap lesz 2 hetes:) Én mondjuk nem is értem miért hagynak ennyit ráhúzni, én annyi rosszat halottam túlhordásokról, soknak lett ezért vagy azért császár a vége. Én ettől rettegtem nagyon, ezért sem vártam tovább fél órán át voltak 5 perceseim és már mentünk is.

2011. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy nehéz már.Jól érzi bent magát.Az orvosod nem mondott semmit?
2011. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!