Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni következő...

Császár utáni következő természetes szülésnél a heg egybenmaradásának mi a titka?

Figyelt kérdés
bármi módon elkerülhető?gondolok itt erősebb hasizommal gyorsabb kitolásra pl, vagy szerencse,genetika kérdése?esetleg függ a bőrtől v a baba méretétől?
2011. dec. 14. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez talán hasznos lehet Neked. :)

Sok sikert, sok nőnek megy!

2011. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!
2011. dec. 14. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én esetem ezek szerint ritka. 10 év van a két gyerek közt, az első császáros volt (elhúzódó vajúdás, nem tágultam, stb.), a másodikkal először természetes szülésre készültünk, mert sportos alkat vagyok, szuper hasizmom van, tökéletes volt a heg, csak a baba fekvése és mérete miatt mégis a progi mellett döntött a dokim. Az időpont előtt megindult vele is, csakhogy elkezdett szétválni a heg, hiába volt addig tökéletes. Szóval szerintem kizárólag szerencse kérdése.
2011. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnálom:-((( pedig én is a hasizomban bíztam.
2011. dec. 15. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet köze hozzá a hasizomnak, mert belül kezdett szétválni...
2011. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!