Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol találok sok szüléses...

Hol találok sok szüléses vidit? A Youtube-on kívűl.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy hol találsz, de én a helyedben nem is nagyon keresnék, mert általában netre olyant tesznek föl, ami nem éppen előnyös, és csak megrémíti az embert. Szóval én nem nézegetnék ilyeneket, ha előtte állnék. HA éredelnek dolgok, akkor inkább meg valakit
2009. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
régebben a realityn volt "szüléses" műsor. hirtelen nem is jut eszembe a cime, de 7 éve , mikor a lányom született, és 1 éve, mikor a kisfiam, akkor is ment. de lehet, hogy most a zone clubon. nem kimondottan csak a szülésről, hanem a terhesgondozásról, és magáról a terhességről szólt. én rendszeresen néztem.
2009. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszlónak: az nem jutott eszedbe,hogy nem kismama vagyok? csak úgy nézegetnék? Túl vagyok,már egy szülésen,tisztában vagyok vele,hogy milyen folyamat...
2009. máj. 17. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szoktam nézegetni:

[link]

Amúgy lehet még találsz mást is:

[link]

2009. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezőtől kérdezem hogy nem rossz látni ezt. én is szültem és olyan fura ezt látni.érzeztem hogymit csinálnak de itt a látvány közelről nem semmi.
2009. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem hat meg nagyon a dolog... :-) Szerintem csodálatos egy dolog,ahogy van!!
2009. máj. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!